KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
BBP'de 70 yeni üyeye rozet takıldı
BBP'de 70 yeni üyeye rozet takıldı
Siyaset
23 Aralık 2012 Pazar 12:47
  • 5851
  • 9

BBP'de 70 yeni üyeye rozet takıldı

BBP İl Teşkilatı'nın üye katılım töreni Belsa'da bulunan Olbia Kafe'de gerçekleşti. Törende 70 yeni üyeye rozet takıldı

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Teşkilatı'nın Belsa Plaza'da bulunan Olbia Kafe'de sabah düzenlediği üye katılım törenine katılım yoğun oldu. Programa BBP İl Başkanı Serhat Duyar, BBP MYK üyesi Mustafa Demir, İzmit ilçe Başkanı Mehmet Demir, İl Kadın Kolları Başkanı Tuba Türkmen, İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Ceylan, Alperen Ocakları Başkan Yardımcısı Kadir Aktaş ve çok sayıda BBP'li katıldı.

 
41 BEKLİYORDUK 70 OLDU
Törende konuşan il başkanı Serhat Duyar, "41 kere maşallah demek için partimize katılan 41 kişiye sembolik olarak tören düzenlemek istedik. Ancak burada görüyorum ki, bu sayı 70'leri geçti. Bundan büyük mutluluk duyuyorum" şeklinde konuştu. Türkiye'nin eskiden kendine yetebilen bir ülke olduğunun da altını çizen başkan Duyar, "Şimdilerde üreten toplumdan ziyade, tüketen toplum haline geldik. Tarım ve hayvancılıkta ithal eden ülke konumundan bir an evvel çıkmalıyız. GSMH'nın son 10 yılda arttığını söyleyen hükümet, sanırım bu sayıyı holding başkanlarına göre ayarlıyor. Böyle gidersek 2023 yılında, Yunanistan'ın şimdiki durumuna düşeriz" dedi.  Öte yandan başkan Duyar şair Mehmet Akif Ersoy için mevlüt okutacaklarını da belirtti.
 
PARTİ İVME KAZANDI
BBP MYK üyesi Mustafa Demir de törende söz alarak, teşkilatlarının bir ivme kazandığını belirterek, "Teşkilatlar hız kazanıyor. Yakında gerçekleştireceğimiz ilçe ve il kongrelerinin ardından, yerel seçimlere hazırlanan yapılanmayı tamamlayacağız" dedi. Konuşmaların ardından il başkanı Serhat Duyar, BBP MYK üyesi Mustafa Demir ve diğer yönetim kurulu üyeleri, BBP'ye yeni üye olan 70'i geçkin üyeye parti rozeti taktı. Program sonrasında verilen kahvaltı ile partililer bol bol sohbet etme imkanı buldu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ