KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kemer sıkma sırası yabancılarda
Kemer sıkma sırası yabancılarda
Süper Lig
02 Nisan 2010 Cuma 11:01
  • 590
  • 0

Kemer sıkma sırası yabancılarda

Kazançlarında indirime giden yerlilere, yabancılar da katılıyor. Delgado ile Nobre'nin yanı sıra Nihat'la sezon sonunda masaya oturulacak, ücretlerinde indirime gidilmesi istenecek.

Beşiktaş`ta yeni yönetim ekonomik açıdan kemerleri sıkmaya başladı... Siyah-Beyazlılar`da önceki gün Rüştü Reçber, İbrahim Üzülmez ve Toraman gibi isimler, taleplerinden çok uzakta rakamlara imza atarken, benzer bir fedakarlık da takımın önemli isimlerinden istenecek. Toraman ve Üzülmez`in kavgası sonrasında kaptanlık görevine getirilen Nobre ile Delgado`nun sözleşmeleri, sezon sonunda bir kez daha gözden geçirilecek. Ayrıca Nihat Kahveci`yle de bir kez daha masaya oturulacak. Bilindiği gibi Delgado ve Nobre senelik 2.2 milyon Euro, Nihat ise 3.5 milyon Euro kazanıyor.

Serdar ve Hakan`a mesaj
Bu arada henüz sözleşme yenilemeyen Serdar Özkan ve Hakan Arıkan`a da yönetimden son çağrı yapıldı. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, “Senelik 300 bin kazanan Serdar Özkan`a 600 bin TL ve maç başı 25 bin, senelik 400 bin kazanan Hakan`a da 700 bin ve maç başı 20 bin TL teklif ettik. Farklı bir teklif yapmamız söz konusu değil. Kalmalarını istiyoruz, ancak bizi geri çevirirlerse ısrar edemeyiz” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ