KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
'Beni yıpratmaya çalışıyorlar
'Beni yıpratmaya çalışıyorlar
Siyaset
22 Ekim 2010 Cuma 15:16
  • 1327
  • 18

'Beni yıpratmaya çalışıyorlar

MHP Gebze İlçe Başkanı Hamit Kuş, “Birilerinin kuyruğuna basarak saltanatlıklarına son verdiğim için başkanlığı bırakmamı istiyorlar. Bundan dolayı da bana karşı yıpratma politikası başlatıyorlar” dedi.

Kendi yönetimiyle 4 yıl önce seçimle başkanlığa geldiğini ve seçimle gideceğini söyleyen Kuş, “2011 seçimlerini benim başkanlığımda şuan ki mevcut yönetimimle geçireceğiz. Ben seçimle başkanlığa geldim. Gideceksem de seçimle gideceğim. Bana karşı başlattıkları bu tür yıpratma politikalarıyla ilçe başkanlığı görevimi bırakacağımı sananlar yanılıyor” şeklide konuştu.


30 EKİM´DE SEÇİM STARTI VERİLECEK

30 Ekim`de tüm Kocaeli teşkilatlarının bir araya geleceği toplantı ile seçim startı vereceklerini dile getiren Kuş, 31 Ekim`de de MHP Genel Başkan`ı Devlet Bahçeli`nin katılımı ile Ankara`da bir buluşma gerçekleştireceklerini söyledi. 2011 seçimlerinde Gebzeli bir Milletvekili adayını Ankara`ya gönderebilmek için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını kaydeden Kuş, “Biz iktidar olmak için çalışacağız. Bu yolda ayağımıza dikenler batacak elbet ama biz aldırış etmeyeceğiz” diyerek kendisine karşı yıpratma politikası izleyenlere göndermede bulundu.


HATA YOK, EKSİK OLABİLİR!

Ayrıca eski ilçe yöneticisi Ayhan Gümüş`ün partiden ihracı konusunda usulsüzlük iddialarına cevap veren Kuş, iddiaları yalanlayarak; “Herşey usulüne uygun yapıldı. Usulsüzlük ve hata yapılması söz konusu değil ama eksik olabilir” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ