KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Bize zaman ayırın başkanım
Bize zaman ayırın başkanım
Siyaset
21 Aralık 2009 Pazartesi 17:22
  • 1583
  • 1

Bize zaman ayırın başkanım

CHP Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Cevdet Selvi ziyaret ettiği CHP Kartepe İlçe Başkanlığı’nda “Bize zaman ayırın başkanım” serzenişini duyunca çok şaşırdı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Cevdet Selvi Kocaeli milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP İl Genel Sekreteri Bozkurt Uslu ve il yöneticileriyle ilçelere ziyaret düzenledi. İlk ziyaret edilen ilçe Kartepe ilçe başkanlığıydı. Selvi konuşmalarında yine AKP`ye yüklendi. Selvi hükümeti eleştiren uzun konuşmasını yaptıktan sonra sıra partililerin sorularına geçildi. Selvi, ummadığı bir serzenişle karşılaştı.
 

HİÇ ZAMAN AYIRMIYORSUNUZ!
Kartepe meclis üyesi Erdal Baş, “Bize hiç zaman ayırmıyorsunuz başkanım. Sultaniye, Pazarçayır gibi yerlere gelin çizmelerinizi giyip halkın arasına karışın. Doğuda bunu yapmadık şu an onun için doğuda CHP yok. Ayrıca genel başkanımız Deniz Baykal tekel işçilerinin yaptığı mitinglere katılmalıydı. Neden katılmadı? Genel başkanımızı miting alanlarında görmek istiyoruz” diye serzenişte bulundu.
 

GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATIYORUZ
Selvi, Baş`ın sözleri karşısında çok şaşırdı. Hikmet Erenkaya hemen araya girdi ve şunları söyledi; “Tekel işçilerinin sahipliğini CHP yapıyor. CHP olmasa o işçiler orada bir dakika bile konuşamazdı.” Erenkaya`nın cevabından sonra Selvi şaşırmış bir şekilde “Allah`tan korkmak lazım. Biz milletvekilleri olarak gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Genel başkan yardımcısı olduğum için Türkiye`nin her yerine gitmek zorundayım. Her yere yetişmem mümkün değil. Ayrıca genel başkanımız hiç boş durmuyor. CHP işçilerin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir” diye konuştu.
 

KONGRE 10 OCAK`TA
CHP Kartepe İlçe Başkanı Harun Güneş, Kartepe ilçe kongresinin 10 Ocak`ta saat 10.00`da, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi`nde başlayacağını ve 17.00`ye kadar süreceğini açıkladı. CHP Kartepe İlçe Başkanlığı`nı ziyaretin ardından Selvi, Erenkaya, Bozkurt Uslu ve beraberindekiler CHP Başiskele İlçe Başkanlığı`nı ziyaret etti. Başiskele`den sonra heyet CHP Gölcük İlçe Başkanlığı ve CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı ziyaretlerinde bulundu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ