KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3887 TL
  • 6.0956 TL
  • 6.7858 TL
Kocaeli Zirve
Bozatlı; Zorunlu olarak istifa ediyorum
Bozatlı; Zorunlu olarak istifa ediyorum
Siyaset
09 Ekim 2018 Salı 20:52

Bozatlı; Zorunlu olarak istifa ediyorum

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı’ndan istifa ettiğine dair hakkında haberler çıkan Av. Emrah Alper Bozatlı bugün resmen istifasını verdi

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığından istifa ettiğini açıklayan Av. Emrah Alper Bozatlı  “Geçtiğimiz hafta belirttiğim gibi il başkanımızın önünü açmak için il yönetimi kurulduktan sonra başkanlıktan istifa edeceğimi il başkanımıza bildirmiştim. İl başkanımız tarafından yapılan il yöneticiliği teklifini de mevcut yapıda herhangi bir değişiklik olamayacağını düşündüğüm için kendisine teşekkür ederek bu teklifi kabul etmemiştim. Şahsıma münhasır inanç ve değerlerim nedeniyle zorunlu olarak istifa ediyorum.” dedi.

DİĞER HABERLER

 “Kadınlar ekonomik hayatta olmalı”

 “Kadınlar ekonomik hayatta olmalı”

AKP Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Yerli Malı Haftası dolayısıyla AKP Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı. Açılan stantları ziyaret eden Büyükakın, kadınların ekonomik hayatta var olması gerektiğini söyledi. Büyükakın’a, AKP Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve partililer eşlik etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu