KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Kitap kurtlarına ödül
Kitap kurtlarına ödül
Güncel
02 Nisan 2010 Cuma 16:18
  • 876
  • 0

Kitap kurtlarına ödül

Kütüphaneler Haftası nedeniyle düzenlenen, araştırmacı-yazar Ahmet Nezih Galitekin’in de katıldığı etkinlikte en çok kitap okuyanlara ödül verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Konservatuvar Şube Müdürlüğü, Kütüphaneler Haftası nedeniyle Halk Kütüphanesi'nde bir program düzenlendi. Programa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın, Basın ve Hakla İlişkiler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Kültür Sanat ve Konservatuar Şube Müdürü Turgut Çakar ile öğrenciler katıldı.

BİLGİ MERKEZLERİ
Etkinlikte araştırmacı-yazar Ahmet Nezih Galitekin 'Kütüphane ve Kitap' konulu bir söyleşi yaptı. Kitapların öğrenmede ve fikir geliştirmede önemli bir rolü olduğunu vurgulayan Galitekin, kütüphanelerin bilgi merkezleri olduğunu ifade etti.

HEDİYE VERİLDİ
Söyleşinin ardından şube müdürü Turgut Çakar, yazar Ahmet Nezih Galitekin'e çiçek takdim etti. Programda ayrıca en çok kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi. Aybike Gül Güngör, Zeynep Kuş ile Ömer ve Faruk Şahinkaya kardeşler hediyelerini genel sekreter yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın'dan aldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ