KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Başarılı sporcular ödüllendirildi
Başarılı sporcular ödüllendirildi
Salon Sporları
15 Nisan 2010 Perşembe 14:43
  • 1208
  • 0

Başarılı sporcular ödüllendirildi

Okullar Arası Çim Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 32 takım arasında ikinci olan Leyla Atakan İlköğretim Okulu fut.ol takımı ve 13-14 Yaş Okullar arası Minikler Güreş İl Birinciliği’nde 8 madalya kazanan güreşçilere dün okul önünde ödül töreni düzenlendi

TÖREN MUHTEŞEMDİ
Leyla Atakan İlköğretim Okulu Müdürü Nurcan Efe, Müdür Yardımcısı Sedat Yardımcı ve Okul Aile Birliği Başkanı Kezban Temur ve yönetim kurulu üyeleri Nefize Aktop, Engin Çınar ve Neziha Özden tarafından 2009-2010 yılında Okul ve kulüp işbirliği ile başarılı olan sporculara önceki gün okul önünde tüm öğrencilerin katılımı ile gurur belgeleri ve çeşitli hediyeler verildi. İzmit İlçe Kaymakamlığı ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Çim Halı Saha Futbol Turnuvası`nda 32 takım arasında ikinci olan Leyla Atakan İlköğretim Okulu futbol takımı ve 13-14 Yaş Okullar arası Minikler Güreş İl Birinciliği`nde 8 madalya kazanan güreşçilere önceki gün okul önünde başarılarından dolayı çeşitli hediyeler verilirken gurur belgelerin törenle dağıtıldı. Ayrıca bu başarıları elde edilmesinde dolayı Başaranspor Kulübü alt yapı antrenörü Murat Peçe, Güreş antrenörü Şener Sar, Beden Eğitimi Öğretmeni Selda Fakir ve sınıf öğretmeni Selçuk Yağar katkılarından dolayı başarı belgesi verildi.

GURUR BELGESİ VERİLDİ
Leyla Atakan İlköğretim Okulu bu yıl atletizm, futbol, güreş, satranç dallarında 70 sporcuyla çeşitli sportif faaliyetlere katıldı. İzmit İlçe Kaymakamlığı ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Çim Halı Saha Futbol Turnuvasında 32 takım arasında ikinci olan Leyla Atakan İlköğretim Okulu, 4 ve 5 sınıflarda büyük başarıya imza attı. Okul futbol takımında Onur Koç, Yunus Emre Kabakoz, İlker Acar, Emrah Şimal, Berkant Solmaz, Süleyman Çihil, Emirhan Ersoy, Özcan Durmuş, Melihcan Özaydın, Burak Gülmüş, Furkan Kaçar ve Resul Ateş ile 13-14 Yaş Okullar arası Minikler Güreş İl Birinciliği`nde ikinci ve üçüncü olan güreşçiler Enes Çelebi, Furkan Ölmez, Tunahan Özgül, Ahmet Alkan ve Tuğrul Özbey başarılarından dolayı gurur belgesi ve hediyelerini aldı. Törene sporcu velileri de katılırken, tören sonrasında birlikte sürpriz kokteyl verildi.
Vedat TEKİN

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ