KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Bu nasıl AK Partili?
Bu nasıl AK Partili?
Siyaset
05 Aralık 2011 Pazartesi 08:38
  • 7836
  • 60

Bu nasıl AK Partili?

AK Parti Kocaeli’de hiç iyi gitmiyor. Bu partinin geleneğine bu partinin kuruluş ruhuna uymayan davranışlar ve hareketler sergileniyor çok uzun zamandır Kocaeli AK Parti’de.

Ruhu bozuldu, dokusu bozuldu.
Hal böyle olunca da partide hiç alışık olmadığımız, geçmişte görmediğimiz şeyler olmaya başladı.
Örneğin AK Parti İzmit İlçe yönetiminde ikinci adam olarak görev yapan teşkilat başkanı Yakup Karaaslan sosyal paylaşım sitesi facebook`ta kendi sayfasında öyle şeyler yazmış ki donar kalırsınız.
Yeni yönetimde de yer alan ve muhtemelen de yeniden teşkilat başkanı olacak olan Yakup Karaaslan facebook`taki sayfasında iki büyük yanlış yapmış.
Birincisinde
Girdi mi?
-EVET.
Acıttı mı?
-HEM DE NASIL.
-O zaman başka ayakkabı deneyelim.
Yazarak birilerine çok ilginç bir o kadar da argo mesaj göndermiş.
Amma..!
Kocaeli milletvekili Fikri Işık`ın parti içindeki en yakın adamlarından birisi olan Yakup Karaaslan facebook`taki sitesinin başka bir yerinde yine çok büyük bir POT kırmış.
Kendi partisinin adını AKP olarak yazmış.
Oysa AK Partililer partilerinin ismini AKP olarak yazanlara inanılmaz kızıyorlar. Özellikle Başbakan Erdoğan partisinin ismini AKP olarak yazanlara öyle kızıyor öyle öfkeleniyor ki sormayın gitsin.
Hatta milletvekili seçiminde bir milletvekili adayı mülakatta AK Parti`nin adını AKP yazınca milletvekilliği adaylığı güme gitmişti.
Kısacası AK Partililer başta biz basın mensupları olmak üzere partilerinin ismini AKP olarak yazanlara adete düşman muamelesi yapıyorlardı.
Ama gelin görün ki AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı`nın iki numaralı ismi olan Yakup Karaaslan kendi partisinin ismini kendi sitesinde AKP olarak yazıyor.
Şimdi bizde doğal olarak buradan vatandaşa soruyoruz..!
Bu nasıl AK Parti`li?
Cevabını siz verin.


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ