KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bunları şımartan AKP’nin açılımı
Bunları şımartan AKP’nin açılımı
Siyaset
09 Aralık 2009 Çarşamba 15:55
  • 867
  • 7

Bunları şımartan AKP’nin açılımı

MHP Gebze İlçe Başkanı Hamit Kuş, 7 askerimizin şehit olmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bunları şımartan AKP’ni açılımı” dedi

MHP Gebze ilçe Başkanı Hamit Kuş Tokat`ta yaşanan ve 7 askerin şehit olması ile sonuçlanan hain saldırıyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. İlçe başkanı Hamit Kuş, seviyeli bir siyaset izleyeceklerini belirterek, kışkırtmalara karşı oyuna gelmeyeceklerinin altını çizdi. Kuş, yaptığı açıklamada AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet politikalarını sert bir dille eleştirdi.
 

PRİM VERİYORLAR
Kuş, “MHP`nin bütün uyarılara rağmen, teröre sürekli prim veren başbakan Erdoğan`ın geride kalan dönemde etnik ayrışmaya zemin hazırlayacak dinamitlerin fitillerini ateşleyerek başlattığı sürecin gerçekleri bugün bütün yönleriyle karışımıza çıkmıştır. Maalesef, yöneldiği sapmalarla terörü ve bölücülüğü hiç olmadığı kadar dirilten iktidar zihniyeti, Kandil kadrolarını dağdan indirmek bir yana, şehir uzantılarını azdırmıştır.
 

AKP ŞIMARTIYOR
Tokat`ın Reşadiye ilçesinde yaşanan bu hunhar saldırıda yedi askerimizin şehit olması ve üç askerimizin yaralanması milletimizi derinden üzmüştür. En zor şartlar altında huzur ve güvenliği sağlamak için görev yapan aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah`tan rahmet, yakınlarına ve silah arkadaşlarına başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz. Herkes şunu bilmeli ki, teröristler, AKP`den cesaret alıyor.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ