KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Çavdar’dan Ulaşımpark’a 65 yaş teklifi
Çavdar’dan Ulaşımpark’a 65 yaş teklifi
Siyaset
22 Kasım 2017 Çarşamba 15:03
  • 7382
  • 0

Çavdar’dan Ulaşımpark’a 65 yaş teklifi

Devlet Bahçeliye olan yakınlığıyla bilinen MHP Kocaeli eski İl Başkanı Ruhi Çavdar, Ulaşımpark’a önemli bir teklifte bulundu.

65 yaş üstü vatandaşlarımızın kent kartlarına her ay 100 TL yüklenmesini söyleyen Ruhi Çavdar, yaptığı açıklamada “Kocaeli Büyükşehir belediyesine teklifimdir.Derdiniz 65 yaş üstü vatandaşlarımızın boynu dik bir şekilde şehir içi ulaşımlarını yapmaları,toplu taşımacılık yaparak geçimini sağlayan minibüs esnafı madur olmasın ise,Ulaşımpark aracılığı ile toplu taşımacılık sektörünü ALBAYRAK lara peşkeş çekmenin altyapısını hazırlamıyorsanız , 65 yaş üstü vatandaşlarımıza her ay 100 tl lik kentkart yükleyin olsun bitsin.” dedi.

 

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ