KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4216 TL
  • 6.1809 TL
  • 6.9730 TL
Kocaeli Zirve
Ceyhan tek liste için ikna edemedi
Ceyhan tek liste için ikna edemedi
Siyaset
27 Kasım 2017 Pazartesi 21:52
  • 4841
  • 0

Ceyhan tek liste için ikna edemedi

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bu akşam AKP Gebze İlçe Teşkilatı’nda olağanüstü bir toplantı yaparak Pazar günkü kongre için tek listeli kongreye gidilmesini istedi.

AKP Gebze İlçe Teşkilatı’nın 3 Aralık’ta gerçekleştireceği ilçe kongresi için AKP genel merkezi İrfan Ayar’ı aday olarak açıkladı.  Aday olarak açıklanan İrfan Ayar da isminin açıklandığı günden beri partililerle bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Öte yandan AKP Gebze ilçe teşkilatında yapılan temayülde birinci çıkan AKP Kocaeli İl Yöneticisi Hüseyin Kurt da adaylık için yoğun bir şekilde görüşmeler yapmaya devam ediyor.

 

Bunun üzerine AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bu akşam AKP Gebze ilçe teşkilatında olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya AKP’li Ceyhan’ın yanı sıra Mehmet Uzunoğlu ve il gençlik kolları başkanı Emre Kahraman da hazır bulundu. AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve ilçe başkan adayı İrfan Ayar’ın yansıra mahalle teşkilat başkanları hazır bulundu.

 

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın toplantıda Pazar günü yapılacak olan ilçe kongresinde tek aday ve tek listeli olmasını istediği belirttiği ve ikinci bir listenin çıkmaması için çaba sarf ettiği öğrenildi.

 

Ancak toplantıya katılan bazı ilçe yöneticilerinin ise ikinci bir liste çıkaracaklarını ve İrfan Ayar’ın parti tabanında destek bulamadığını ifade ettikleri bilgisine ulaşıldı.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ