KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7763 TL
  • 6.3604 TL
  • 7.4232 TL
Kocaeli Zirve
Hereke zoru başardı
Hereke zoru başardı
Amatör Futbol
22 Nisan 2010 Perşembe 13:20
  • 0

Hereke zoru başardı

Kocaeli Amatörspor ekipleri içinde Alt yapı çalışmalarına önem veren Körfez Hereke bu sezon U-19 kategorisinde büyük başarıya imza attı ve şampiyonluğu kucakladı

Şampiyonluğu kucakladı
Körfez Herekespor yıllardır Alt yapıda yaptığı başarılı çalışmalar ile kendi bünyesinde yetiştirdiği sporcular ile başarıyı yakalamak isteyen Körfez Hereke bu sezon amacına U-19 kategorisinde büyük başarıya imza attılar. Özellikle sezon başında Birinci Amatör kümede U-19 yaş grubunda oynayan futbolculara takımda yer veren ekip bunun meyvelerini U-19 yaş kategorisinde başarılı olarak gördüler. Körfez Herekespor U-19 grup maçlarında başarılı olarak play-off grubuna adını yazdıran ekip play-off grubunda oynadığı müsabakalarda başarılı olarak grup birinci olan kırmızı, siyahlı takım İlimizi U-19  yaş kategorisinde Türkiye şampiyonasında temsil etme hakkını kazandı.

Atay: Hedefimize ulaştık
Körfez Herekespor`un tecrübeli ve başarılı Antrenörlerinden Mehmet Atay yaptığı açıklamada Hereke camiası olarak yıllardır kısıtlı olan imkanlar ile Alt yapı çalışmalarına  önem verdiklerini, ilk zamanlar her oynadığımız müsabakalarda farklı mağlubiyetler aldıklarını fakat hiçbir zaman bu şansızlıklar kendilerini yıldırmadığını kurdukları ekibin mutlaka ilerde başarılı olacağını bildiklerini başarılı kabiliyetli sporcular ile çalıştıklarına inandıklarını söyledi. Bu sezon U-19 ekibimizde yer alan sporcularımızla yıllardır beraber çalıştıklarının bu sezon başarılı olacakları zamanın geldiğini ve genç sporcularda kendilerini yanıltmadıklarını Kocaeli U-19 yaş kategorisinde başarılı olarak Türkiye şampiyonasına isimlerini yazdırdıklarını söyledi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ