KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Ceyhan’ın ilk durağı SANAYİ ODASI OLDU
Ceyhan’ın ilk durağı SANAYİ ODASI OLDU
Siyaset
16 Şubat 2018 Cuma 11:37

Ceyhan’ın ilk durağı SANAYİ ODASI OLDU

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, kongre öncesi ziyaretlerine başladı

AKP İl Başkanı Ceyhan’ın ilk durağı ise Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu oldu. Ceyhan kongre davetiyesi yerine zeytin fidanı takdim etti.

 

Başbakan katılacak

Kocaeli il teşkilatı 25 Şubat’ta kongresini toplayacak. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağı AKP Kocaeli 6. Olağan Kongresi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. AKP’liler, kongre için davet ziyaretlerine bugün başladı.

 

İlk adres KSO

İlk adres Kocaeli Sanayi Odası oldu. KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu il yöneticileri ile birlikte ziyaret eden AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Zeytinoğlu’na davetiye yerine özel bir hediye takdim etti. Zeytin fidanından hazırlanan ve kongreyle ilgili bilgilerin de yer aldığı hediyeyi takdim eden Ceyhan, “Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Yönetimini ziyaret ederek 25 Şubat pazar günü Başkanımız Binali Yıldırım’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz 6. olağan il kongremizin davetiyesini takdim ettik” dedi

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu