KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
CHP, çalışmalarını Trabzonlular’a anlattı
CHP, çalışmalarını Trabzonlular’a anlattı
Siyaset
14 Aralık 2012 Cuma 14:42
  • 769
  • 0

CHP, çalışmalarını Trabzonlular’a anlattı

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Özen ve yanındaki heyet, Kocaeli Trabzonlular Derneği’ni ziyaret eder çalışmalar hakkında bilgi verdi
CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Özen, emek komisyonundan sorumlu il yönetim kurulu üyesi Ali Akagündüz ve komisyon üyesi Ömer Akın, il gençlik kolları başkanı Ozan Aksu, İzmit ilçe kadın kolu başkanı Hale Meriç ile yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Kocaeli Trabzonlular Derneği`ni ziyaret etti. 
 
BİLGİ VERDİLER 
CHP`lileri, Trabzonlular Derneği Başkan Yardımcısı ve dernek kadın kolu başkanı Satiha Saral ile yönetim kurulu tarafından karşıladı. Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette Trabzonlular Derneği`nin çalışmaları hakkında bilgi veren Saral, partilileri horon kursuna davet ederken, Trabzonlu hanımların hazırladığı birbirinden güzel hamur işleri ve aşure ikram edildi. Ülke ve kent sorunlarının da konuşulduğu ziyaretin ardından Trabzonlu hanımlara teşekkür eden Sevim Özen, kent ve ülke sorunlarına karşı CHP`nin politikaları ve çözüm önerileri hakkında bilgi verdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ