KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
CHP Çayırova’da BİR ADAY DAHA
CHP Çayırova’da BİR ADAY DAHA
Siyaset
Hanifi Surun
01 Aralık 2017 Cuma 13:39
  • 737
  • 0

CHP Çayırova’da BİR ADAY DAHA

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün 9 Aralık’ta gerçekleştireceği olağan ilçe kongresinde mevcut ilçe başkanı Selahattin Kaya’nın dışında Oruç Gökbulak da adaylığını açıkladı

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün 9 Aralık Cumartesi günü 4’üncü olağan ilçe kongresi olacak. Mevcut ilçe başkanı Selahattin Kaya ilçe başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı. CHP’li Kaya’nın dışında eski ilçe başkanı olan Oruç Gökbulak da adaylığını açıkladı. Oruç Gökbulak yaptığı açıklamada, “Üyesi olduğum, birer dönem belde veilçe başkanlığı yaptığım CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün kongresi bilindiği üzere 09 Aralık 2017 Cumartesi günü gerçekleşecek.

 

HER GEÇEN GÜN KÖTÜYE GİDİYOR

Kongremizin öncelikle partimize, daha sonra arzu duyduğu ilçe yönetimi anlayışından esasla ilçe örgütümüze, ihtiyaç duyduğu yerel yönetim anlayışından ötürü ilçemize ve gelinen koşullarda neredeyse mecbur olduğu genel yönetim anlayışından ötürü ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Gerek ülkemiz gerekse ilçemizdeki yönetim anlayışından ötürü her geçen gün daha da kötüye doğru gitmekteyiz. Bu temel gerçekten esasla 09 Aralık 2017 günü gerçekleşecek olan ilçe kongremiz hem kongre olmanın ötesinde anlam taşımaktadır.

 

BİR DEĞİŞİMİN ADAYLIĞIDIR

Hem de asıl hedefin gerek yerel gerek genelde CHP iktidarı olmasından esasla, o hedefe giden yolda önemli bir araç özelliği içermektedir. CHP’yi ilçemiz yerelinde yine iktidara taşımak, genel seçimlerde yine birinci parti olmasını sağlamak için yönetim anlayışında ciddi bir değişime ihtiyaç vardır. Şahsımın bir ekip hareketi üzerinden CHP Çayırova İlçe Başkanlığı’na adaylığı salt ilçe başkanının değişimi girişiminden ibaret değildir. Partimiz tabanında gerek üye, gerekse üyelerin seçtiği delegeler bazında sürekli dillendirilen, eksikliği anlatılan bir ihtiyaç üzerinden bir değişimin adaylığıdır.

 

ÇAYIROVA BELEDİYESİNİ YENİDEN KAZANACAĞIZ

Partimiz dışındaki Çayırovalıların şahsında ise yerel yönetim anlayışında da ciddi bir değişime ihtiyaç vardır. Şahsımda bu adaylık açıklaması aynı zamanda Çayırova Belediyesi’nde yeniden CHP iktidarının adaylığının açıklamasıdır. Partimizin asıl hedefi olan iktidara yürümesi için ihtiyaç duyulan yönetim anlayışı; Katılımcı, çoğulcu, çok sesli, ortak akıllı, demokrasiyi tam olarak benimseyen, en yeni üyesine kadar tüm üyeleriyle iç içe, içeride partilisi dışarıda ilçe sakinleri ile barışık, sadece parti üyesi ve seçmenine değil tüm Çayırovalılara güven veren bir yönetim anlayışıdır. Uzun süredir birlikte hareket ettiğim ekibimizle adaylığım, bu yönetim anlayışını yerleştirme, CHP’yi ilçemizde iktidara taşıyacak olmanın adaylığıdır.” dedi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ