KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
CHP denetime giriyor
CHP denetime giriyor
Siyaset
14 Ekim 2012 Pazar 10:10
  • 1271
  • 0

CHP denetime giriyor

CHP’nin denetmen milletvekilleri Mehmet Ali Ediboğlu ile Kemal Ekinci, yarın ilimize geliyor. Konuk vekilleri yoğun bir ziyaret yaparak il ve ilçe örgütlerini denetleyecek

CHP Genel Merkezi`nin denetmen milletvekillerinden Bursa milletvekili Kemal Ekinci ile Hatay milletvekili Mehmet Ali Ediboğlu, bir dizi ziyaret ve il ve ilçe örgütlerinde denetimde bulunmak üzere ilimize geliyor. Denetmen milletvekilleri önce 10:00`da il binasında gidecek . Burada il başkanı Yalçın Kuşkan ile yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyecek olan konuk vekiller daha sonra sendika ve ilçe örgütlerini ziyaret edecek.

 
DERİNCE İZMİT`YE ZİYARET
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Ali Ediboğlu ile Bursa milletvekili Kemal Ekinci, il başkanlığındaki toplantının ardından ilk olarak Makine Mühendisleri Odası`nı ziyaret edecek. Konuk veriler daha sonra Genel İş Sendikası`nı ziyaret ederek sendikacıların sorunlarını dinleyecek. CHP heyeti daha sonra sırasıyla Derince ilçe örgütü ile İzmit ilçe örgütünü ziyaret edecek. Konuk vekillerin ziyareti Eğitim İş Sendikası ziyareti ve Eğitim Sen ziyaretleriyle sona erecek.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ