KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
CHP Gölcük’te İKİ  ADAY YARIŞACAK
CHP Gölcük’te İKİ  ADAY YARIŞACAK
Siyaset
27 Kasım 2017 Pazartesi 11:56
  • 847
  • 0

CHP Gölcük’te İKİ  ADAY YARIŞACAK

CHP Gölcük İlçe kongresinde Ertuğrul Akalın, mevcut başkan İsmet İşeri’ye rakip olarak aday olacak

2 Aralık Cumartesi günü Melisa Düğün Salonu ’nda saat 10.00’da gerçekleştirilecek CHP Gölcük İlçe Kongresi’nde mevcut başkan İsmet İşeri’nin karşısına eski Değirmendere Belediye Başkanı Ertuğrul Akalın aday olarak çıkacağını açıkladı. 325 kişinin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 17 yönetim, 308 delege belirlenecek.

 

TEKRAR ADAY OLACAĞIM

Karşısına aday çıkmasını doğal olarak karşıladığını dile getiren ve tekrar aday olacağını belirten CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, “Kongrede tekrar aday olacağım. CHP’ demokratik bir parti karşıma aday çıkabilir. Bu partimize ve kongreye hareketlilik ve ivme katacaktır. Yarış sonrası kazanmak daha zevkli olacak” diye konuştu.

 

ÖNEMLİ OLAN PARTİMİZDİR

Eski Değirmendere Belediye Başkanı Ertuğrul Akalın ise önemli olanın parti olduğunu belirterek şunları söyledi: “Demokratik bir kongre olacak. Bizim için önemli olan partimizdir. Pazar günü gerçekleşecek kongreye ilçe başkanlığı için aday olacağım”

 

 

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ