KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6971 TL
  • 6.3709 TL
  • 7.0927 TL
Kocaeli Zirve
Bağdatspor moral yemeğinde buluştu
Bağdatspor moral yemeğinde buluştu
Amatör Futbol
17 Nisan 2010 Cumartesi 15:39
  • 1681
  • 0

Bağdatspor moral yemeğinde buluştu

2. Amatör Küme B Grubu’nda İzmit Belediyespor ile amansız bir şampiyonluk yarışına giren Bağdatspor, Kuzu Restaurant’ta moral yemeğinde bir araya geldi

YÖNETİCİLER KATILDI
Bu yıl genç bir ekiple 1. Amatör Küme`ye çıkma mücadelesi veren Bağdatspor, Kuzu Restaurant`ta moral yemeğinde bir araya geldi. Oynayacağı İzmit Belediyespor maçı önceksinde Kuzu Restarantta moral yemeğinde buluşan kırmızı siyahlılarda yönetim kurulu üyeleri de yemekte hazır bulundu. Futbol Şubesi Sorumlusu Uğur Koştur`un sponsorluğunu üstlendiği yemek nezih bir ortamda gerçekleştirildi. Maç öncesinde 3 puan sözü isteyen yönetime takım kaptanı Bilal Çavuş, arkadaşları adına galibiyet sözü verdi.

FUTBOLCULAR TAM KADRO
Kuzu Restaurant`ta verilen moral yemeğine Bağdatspor Kulübü Başkanı İsmet Günay, Genel Kaptan Adem Demir, yönetim kurulu üyesi Ahmet Çakıcı, yönetici Hasan İlker Akbal ve futbolcular katıldı. Antrenör İsmail Yıldızaç il dışında olduğundan dolayı yemeğe katılmadı. Yemek sonrasında futbolcular ve yöneticiler birlikte sohbet etti. Bağdatspor takım kaptanı Bilal Çavuş yemek sonrasında tüm futbolcular söz verip galip gelip lider olmayı hedefledikleri ve şampiyon olmak için çalışmalarını süreceğini belirttir.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ