KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
CHP İzmit İlçe, başkan yardımcılarını belirledi
CHP İzmit İlçe, başkan yardımcılarını belirledi
Siyaset
10 Kasım 2010 Çarşamba 13:04
  • 791
  • 0

CHP İzmit İlçe, başkan yardımcılarını belirledi

Kenan Diler örgütlenmeden, Ayhan İlhan ise sivil toplum örgütlerinden sorumlu başkan yardımcısı oldu

CHP İzmit İlçe Yönetimi önceki akşam bir araya geldi, başkan yardımcılarını belirledi. Tüzük gereği sekreter dışında yalnızca başkan yardımcısı seçme yetkisi verilen ilçe başkanı Ömer Hazer, ilçe saymanı ve eğitim sekreterini aynı zamanda başkan yardımcısı yaptı. Servet Kulaksız ilçe sekreterliğine, Ayhan Kocatürk mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı, Serdar Büyükyağcı eğitimden sorumlu başkan yardımcısı oldu.
 

SADECE İKİ İSİM GİRDİ
Hazer, 13 hakkı olmasına rağmen icraya yalnızca iki isim daha ilave etti, örgütlenmeden sorumlu başkan yardımcılığına Kenan Diler`i, sivil toplum örgütlerinden sorumlu başkan yardımcılığına ise Ayhan İlhan`ı getirdi. Sayıyı fazla tutmanın anlamsız olduğunu söyleyen Hazer, icra kurulunun değişmesi hakkında yönetime danıştığını belirtti, ‘`Yönetim kurulu icranın devam etmesini uygun buldu``dedi.
 

ÖNDER SAV MESELESİ
Ankara`da yapılan il başkanları toplantısı öncesinde kendisinin de katıldığı ilçe başkanları toplantısında genel başkana tam destek verildiğini söyleyen Hazer, “Genel başkana tam destek vermek için mutabakata vardık. Önder Bey`le aramız her zaman iyidir. Ama dostluk başka bir şey parti disiplini başka bir şey``diye konuştu. Öte yandan yazın ara verilen cuma sohbetlerinin yeniden başlayacağı da açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ