KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
CHP kahvaltıda buluştu
CHP kahvaltıda buluştu
Siyaset
Nabi Yazıcı
12 Ocak 2019 Cumartesi 17:34
  • 1001
  • 0

CHP kahvaltıda buluştu

CHP Körfez İlçe teşkilatı, Körfez Belediye Başkan adayı Bozkurt Uslu ile birlikte saha çalışmalarına başladı.

Yarın teşkilat önünden yürüyerek Tütünçiftlik Belediye Kültür Merkezi’ne gidecek ve burada saat 14.00’te tanıtım programı yapacak olan İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren ve Belediye Başkan adayı Bozkurt Uslu, düzenlenen kahvaltıda teşkilatla bir araya geldi. Yarımca’da düzenlenen kahvaltıya CHP Meclis üyeleri, çeşitli STK başkan ve temsilcileri, partinin ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri katıldı.

Toplantıda, seçim çalışmaları ve yapılacak tanıtım ile meclis üyesi adaylarının belirlenmesi konuları da konuşuldu. Bozkurt Uslu’nun da tanıtıldığı ve bu hafta içinde ikincisi düzenlenen buluşma toplantılarının devam edeceği de belirtildi.

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ