KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
CHP mükerrer üyelik için suç duyurusunda bulunacak
CHP mükerrer üyelik için suç duyurusunda bulunacak
Siyaset
27 Kasım 2012 Salı 11:50
  • 1139
  • 0

CHP mükerrer üyelik için suç duyurusunda bulunacak

CHP İzmit İlçe Örgütü olağan toplantısında konuşan ilçe başkanı Selman Yıldırım, AKP’de görülen üyelerinin bu hafta birey olarak adliyeye giderek suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmit İlçe Örgütü`nün olağan toplantısı ilçe binasında ilçe başkanı Selman Yıldırım başkanlığında toplandı. Toplantı öncesinde açıklamalarda bulunan Yıldırım “Mahallelerimizi gezmeye devam ediyoruz. Yeni Mahalle`de yaklaşık 170 bina, 400 konut ve bin 500 kişinin üzerinde yaşayan vatandaşları ilgilendiren kentsel dönüşüm alanı bulunuyor. Ancak buradaki vatandaşlarımızın bilgileri yok, vatandaş orada tedirgin” dedi. 

 
ÇÖZÜM BULUNMALI 
Yıldırım devam ederek, “Yine Gültepe`den üniversiteye çıkan yol da şuan berbat durumda. Şuan için de bu yol bitecek gibi görünmüyor. Kış ayı gelmeden buna bir çözüm bulunması gerekiyor. Yoksa orada her gün mutlaka kazalar yaşanacak. Vatandaş hastaneye ya da evlerine giderken hastanelere gitmek zorunda kalacaklar. Buna İzmit ve Büyükşehir Belediyesi`nin mutlaka çözüm bulması gerekiyor” diye konuştu. 
 

SUÇ DUYURUSU 
Mükerrer üyelikler suç duyurusunda bulunacaklarını söyleyen Yıldırım, “909 üyemizin 12`si MHP, HAS ve EDP`de bulunuyor. 897 üyemiz ise AKP`de bulunuyor. Üyelerimiz AKP`den üyelik formlarını aldıktan sonra delilleriyle birlikte suç duyurusunda bulunacaklar. Bunu ferdi olarak yapacaklar. Bu yanlışı kim yaptıysa bunun cezasını çekecek. Sadece vatandaşlık numarasıyla üye yapılmıyor, bunun da bir yolu var” dedi. 
 
AKP`LİLER GETİRİYOR 
AKP`de görev almış yöneticilerin kendilerine bilgiler getirdiğini iddia eden Yıldırım, “Daha önce AKP`de yöneticilik yapan yada AKP`de bulunan birçok kişi bizlere gelerek flash belleklerle bilgiler veriyor. Bunu bir havuzda topluyoruz. Zamanı geldiğinde bunu il başkanımız ile açıklayacağız. Bizim yaptığımız önemli açıklamalarda da bu belgelerden yararlanıyoruz” diye konuştu. 
 
YILBAŞINA KADAR 
Seçim büroları açacaklarını da duyuran Yıldırım “Yılbaşına kadar neredeyse 10 mahallemizde seçim bürolarının açılışlarını yapacağız. Bunların arasında Mehmet Ali Paşa, Yeşilova, Şirintepe ve Gündoğdu gibi mahalleler bulunuyor. Bunun yanı sıra ben göreve geldiğimde ulaşılabilir üye sayımız bin 200 iken şuan ise bu sayı 5 bin 500`e ulaştı. Sadece ben kendi mahallemde tek tek kapıları açıp güncellemeleri yaptım” diye konuşmasını noktaladı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ