KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
CHP üye listeleri geldi
CHP üye listeleri geldi
Siyaset
16 Aralık 2011 Cuma 16:16
  • 3574
  • 1

CHP üye listeleri geldi

Kongre sürecine giren CHP’de 27 bine yakın üyenin listesi genel merkezden geldi. Listeler bugün askıya çıkacak, 24 Aralık’ta askıdan inecek

Kongre sürecine giren CHP`de nüfus kayıt sistemine göre düzenlenen üye listeleri, genel merkez tarafından gönderildi. Kargoyla il binasına gönderilen listeler tüm ilçe örgütlerine ulaştırıldı. Bugün 10.00`da askıya çıkacak olan listeler, 24 Aralık saat 18.00`e kadar askıda kalacak. Bilgilerinin eksik ya da yanlış olduğunu tespit eden üyeler, 31 Aralık`a kadar itiraz edecek.
 

27 BİNE YAKIN ÜYE
Tüm ilçe üye listelerinin ayrı ayrı gönderildiğini söyleyerek Kocaeli genelindeki net üye sayısını henüz bilemediklerini ifade eden il başkanı Yalçın Kuşkan, “Tahminimize göre 27 bine yakın üyemiz var. Kesin sayı listelere yapılan itirazlardan sonra belli olacak. Tüm üyelerimizi bağlı oldukları ilçelere gidip askıdaki listeleri kontrol etmeleri için uyarıyoruz” dedi.
 

PARTİ OKULUNA 106 KİŞİ
Genel merkez tarafından Ankara`da açılan parti okulunda eğitmen olmak isteyenler için başvuruların tamamlandığını da sözlerine ekleyen Kuşkan, “İl yönetiminden Didem Turan, Ahmet Özmet ve Arzu Türkkal olmak üzere Kocaeli`den toplam 106 klişi başvurdu. 2 ay sürecek eğitim sonundaki sınavda başarılı olanlar okulda eğitmen olacak. İlimiz, Sakarya ve Yalova ile bölgesel olarak ele alındı. Eğitimler ücretsiz olacak” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ