KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
CHP'de liderlik eğitimi verilecek
CHP'de liderlik eğitimi verilecek
Siyaset
31 Aralık 2010 Cuma 16:00
  • 897
  • 0

CHP'de liderlik eğitimi verilecek

Mahallelerde seçim çalışması yapacak CHP’lilere liderlik ve iletişim eğitimi verilecek, daha sonra da 'CHP Kökleriyle Buluşuyor' programı düzenlenecek

CHP İl Başkan Yardımcıları Mecit Ünal, Erdin Onat, Cihat Altınyuva ve Reyhan Akbaş, önceki akşam ilçe başkan yardımcıları, gençlik ve kadın kolları başkanları ile komisyon başkanlarıyla toplantı yaptı. Genel seçim çalışmalarını masaya yatıran il başkan yardımcıları 2.5 saat süren toplantıda görüş alışverişinde bulundu. Toplantı sonunda ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle sorumluları, kadın ve gençlik kolları yöneticilerine liderlik eğitimi verilmesi, CHP köklerini dinliyor, CHP kadınları dinliyor ve CHP gençleri dinliyor etkinlikleri yapılması kararı alındı.

SİVİL ANAYASA ÇALIŞMASI

İl binasında gerçekleşen toplantıda uyumlu çalışma için yapılması gerekenler görüşülürken, ilçelerde ‘Sivil Anayasa Çalışması` ve ‘Mahalle Temsilcilerinin Seçimlerde Rolü` adı altında yapılacak programların da başlamasına karar verildi. Ocak ayında start alacak aynı projeyle mahalle çalışma gruplarının, mahalle ziyaret ekiplerinin, seçim bölge sorumlularının liderlik ve iletişim konularında eksikleri olduğundan dolayı eğitime başlanması kararlaştırıldı. Buna göre ocak ayı içinde seçimde direkt rol alan sorumlulara liderlik eğitimleri başlayacak.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ