KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
DSHP’de hem açılış, hem de atama yapıldı
DSHP’de hem açılış, hem de atama yapıldı
Siyaset
15 Nisan 2010 Perşembe 15:45
  • 938
  • 0

DSHP’de hem açılış, hem de atama yapıldı

Rahşan Ecevit’in DSP’den ayrılarak kurduğu DSHP’de hem il binası açıldı hem de İzmit ilçe başkanı Yunus Aşkın’ın ataması yapıldı

Demokratik Sol Halkçı Parti Kocaeli il binası gerçekleştirilen törenle açıldı. Genel başkanlığını eski başbakan merhum Bülent Ecevit`in eşi Rahşan Ecevit`in yaptığı partinin açılış töreninde ayrıca İzmit ilçe başkanı Yunus Aşkın da yetki belgesini aldı.

YETKİ BELGESİ
Kemalpaşa Mahallesi Fettah Öven Sokak No: 136 Kat: 4`te faaliyete başlayan DSHP Kocaeli Örgütü`nün il başkanı Ayten Karakaş ilk olarak, İzmit ilçe başkanı Yunus Aşkın`a mazbatasını takdim etti. Ardından da parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. Karakaş konuyla ilgili şöyle konuştu; “İl ve İzmit ilçe yönetimimizi tamamladık.

İKTİDAR OLACAĞIZ
Amacımız yeni kurulan partimizi iyi yerlere getirmek. DSP`de bazı sorunlarımız oldu ve istifa ettik. Şimdi DSHP ile yolumuza devam edeceğiz. DSHP`nin kurucu üyeleri arasındayız ve şanslıyız. Kocaeli`de iktidar olmayı hedefliyoruz. Yakında diğer ilçe örgütlenmelerimizi tamamlayarak seçimlere hazır hale geleceğiz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ