KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li Eşsiz ve Genç TERBİYE TARTIŞMASI
CHP’li Eşsiz ve Genç TERBİYE TARTIŞMASI
Siyaset
24 Kasım 2017 Cuma 14:46
  • 1382
  • 0

CHP’li Eşsiz ve Genç TERBİYE TARTIŞMASI

CHP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Esener Eşsiz ile CHP Gebze Belediye Başkan aday adayı olup daha sonra partiden istifa eden ve CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun’un iş ortağı Yüksel Genç ile sosyal medyadan tartıştı

CHP Gebze Belediye Başkan aday adayı olup daha sonra partiden istifa eden ve CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun’un iş ortağı Yüksel Genç sosyal medyada bulunan bir haberle ilgili olarak şunları yazdı, “Deniz Gezmiş mi dedi birisi hani CHP’li bir kısım vekillerinde onay verdiği idam edilen Deniz mi?” diye yazdı.

CHP’li Eşsiz de cevap olarak, “Hani şu belediye başkanı aday adayı olup seçilemeyince ofisinden atıp tuttuğun CHP'den mi bahsediyorsun?

 

Yüksel Genç: Ofisimden atıp tutmuyorum. Seçilemediğimden değil 40 yıldır aynı eleştirileri yapıyorum. Yapmaya da devam edeceğim. CHP sosyal demokrat oluncaya kadar da eleştireceğim. Bunun için kimseden icazet almama gerek yok.

 

Esener Eşsiz: Nerden atıp tuttuğunu biliyoruz 40 yıldır yetmez ama evetçiydin bugün de aynı yerdesin CHP rozeti taşımak herkesin harcı değil sana biraz ağır gelir..

 

Yüksel Genç: sizin gibilerin sorunu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Benim muhatabım değilsin yoluna git ve benim yazılarımın altına yorum yapma. Haddini bil. Bana had bildirmek senin haddini aşar Terbiye sınırlarını da zorlama.

 

Esener Eşsiz: Cumhuriyet Halk Partisi'nin sıradan bi üyesi bile olsam cevap hakkım doğar ki ben Gençlik Kolları Başkanıyım..

benim bilgimi fikrimi ölçmek ne senin nede ağa babalarının haddi değil..

Senin terbiye sınırların zorlanırsa ne olur bilemem ama hislerimiz karşılıklı..

Yazdığın şeylere dikkat edersen sevinirim o eleştirdiğin partiden aday olduğun günleri unutma naçizane tavsiyem..

İyi akşamlar diliyorum.

 

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ