KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4357 TL
  • 6.1513 TL
  • 7.0040 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li Eşsiz ve Genç TERBİYE TARTIŞMASI
CHP’li Eşsiz ve Genç TERBİYE TARTIŞMASI
Siyaset
24 Kasım 2017 Cuma 14:46

CHP’li Eşsiz ve Genç TERBİYE TARTIŞMASI

CHP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Esener Eşsiz ile CHP Gebze Belediye Başkan aday adayı olup daha sonra partiden istifa eden ve CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun’un iş ortağı Yüksel Genç ile sosyal medyadan tartıştı

CHP Gebze Belediye Başkan aday adayı olup daha sonra partiden istifa eden ve CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun’un iş ortağı Yüksel Genç sosyal medyada bulunan bir haberle ilgili olarak şunları yazdı, “Deniz Gezmiş mi dedi birisi hani CHP’li bir kısım vekillerinde onay verdiği idam edilen Deniz mi?” diye yazdı.

CHP’li Eşsiz de cevap olarak, “Hani şu belediye başkanı aday adayı olup seçilemeyince ofisinden atıp tuttuğun CHP'den mi bahsediyorsun?

 

Yüksel Genç: Ofisimden atıp tutmuyorum. Seçilemediğimden değil 40 yıldır aynı eleştirileri yapıyorum. Yapmaya da devam edeceğim. CHP sosyal demokrat oluncaya kadar da eleştireceğim. Bunun için kimseden icazet almama gerek yok.

 

Esener Eşsiz: Nerden atıp tuttuğunu biliyoruz 40 yıldır yetmez ama evetçiydin bugün de aynı yerdesin CHP rozeti taşımak herkesin harcı değil sana biraz ağır gelir..

 

Yüksel Genç: sizin gibilerin sorunu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Benim muhatabım değilsin yoluna git ve benim yazılarımın altına yorum yapma. Haddini bil. Bana had bildirmek senin haddini aşar Terbiye sınırlarını da zorlama.

 

Esener Eşsiz: Cumhuriyet Halk Partisi'nin sıradan bi üyesi bile olsam cevap hakkım doğar ki ben Gençlik Kolları Başkanıyım..

benim bilgimi fikrimi ölçmek ne senin nede ağa babalarının haddi değil..

Senin terbiye sınırların zorlanırsa ne olur bilemem ama hislerimiz karşılıklı..

Yazdığın şeylere dikkat edersen sevinirim o eleştirdiğin partiden aday olduğun günleri unutma naçizane tavsiyem..

İyi akşamlar diliyorum.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Halı Yıkama
Yağız Kebap
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
KKG
Volka Proje
Yelkent
Evdiz
Körfez Center AVM
Kumpir
Bekiroğlu