KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li gençler iktidarı hedefliyor
CHP’li gençler iktidarı hedefliyor
Siyaset
01 Aralık 2011 Perşembe 11:00
  • 941
  • 6

CHP’li gençler iktidarı hedefliyor

CHP Körfez İlçe Başkanı Erkan Ateş ve yönetimi, Derince ilçe gençlik kollarını ağırladı. Gençler, yerelde ve genelde iktidar olmayı hedeflediklerini deklare etti

Göreve yeni atanan CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları başkanı Erkan Ateş, tebrik ziyaretlerini almaya devam ediyor. Bu çerçevede Derince ilçe gençlik kolları başkanı Serhat Şentürk ve yönetimi, Ateş`i parti binasında ziyaret etti. Ziyarette iki komşu ilçe Körfez ile Derince`nin beraber hareket etmesi halinde çok önemli işlere imza atılacağı konuşuldu. Derince ilçe gençlik kolları başkanı Serhat Şentürk, gençlerin yeni görevlerinin tüm CHP`lilere ve Körfez`e hayırlı olmasını diledi.
 

FARKINDAYIZ!
Körfez ilçe gençlik kolları başkanı Erkan Ateş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, partide zor bir zamanda görev almanın bilinci içinde olduklarını vurgulayarak, “Görev ve sorumluluğumuzun öneminin farkındayız. Azimli bir çalışmayla önce Körfez`de gençlerin öncüsü olacağı yerel bir CHP iktidarının, ardından da ülke genelinde iktidar olmanın önünü açacağız” dedi. Gençler, samimi bir şekilde sohbet ederek, deneyimlerini birbirlerine aktardı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ