KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li kadınlar atağa kalkıyor
CHP’li kadınlar atağa kalkıyor
Siyaset
15 Kasım 2012 Perşembe 14:58
  • 1004
  • 2

CHP’li kadınlar atağa kalkıyor

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Özen ve ilçe kadın kolları başkanlarıyla yaptığı toplantıda gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi

CHP İl Kadın Kolları, 2014 yerel seçimleri öncesinde atağa kalkıyor. Türkiye`nin kadın profilini çıkarmak, kadın politikalarının oluşturulmasına, geliştirilmesine katkı sunmak, bölgesel sorunların çözüm önerilerine ulaşmak, yöre halkıyla buluşmak ve yerel seçimler öncesi güçlü bir kadın örgütü oluşturmak amacıyla genel merkez kadın kolları başkanlığınca başlatılan çalışma için Kocaeli`de de start verildi.

 
7 AYDA TAMAMLANACAK
‘7 ayda 7 iller` çalışması kapsamında CHP`li kadınlar yedi ay boyunca sandık çalışmalarını bitirecek. Konu hakkında parti binasında ilçe kadın kolları başkanları ve partili kadınlarla birlikte açıklama yapan il kadın kolları başkanı Sevim Özen, “Gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi. Özen, çalışmalar çerçevesinde ortak hedef, ortak söz, ortak eylem ve ortak davranış biçimi geliştireceklerini kaydetti.
 
TEK SES TEK YÜREK
Özen, “Türkiye`nin dört bir yanında tüm kadın kolları başkanlarımızla tek ses, tek yürek oluyoruz. Çalışmalarımız boyunca ana vurgumuz ‘eşit temsil eşit katılım` olacak. Kadının sesini çoğaltmak ve bu sesi paylaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu. Daha huzurlu bir hayat için tek yürek olmak gerektiğini ifade eden Özen, “Bunu Anadolu`nun kadınları başaracak” dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ