27 Mayıs 2018 Pazar 04:14
CHP’liler meclis toplantısına ALINMADI
CHP’liler meclis toplantısına ALINMADI
Siyaset
15 Şubat 2018 Perşembe 15:28
  • 144
  • 0

CHP’liler meclis toplantısına ALINMADI

Büyükşehir Belediyesi’nin Şubat ayı Meclis toplantısını izlemek için gelen 100’den fazla CHP’li meclis toplantısına alınmadı

Bugün gerçekleştirilecek olan Büyükşehir Belediyesi’nin Şubat ayı Meclis toplantısı için 100’den fazla CHP’li toplantı alanına geldi. Meclis toplantısını izlemek için gelene CHP’liler toplantı salonuna alınmadı. Duruma tepki göstermek için dışarı çıkan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama ise şu şekilde: ” Belediye meclisini izlemeye geldik. Hiç bir mecliste alınmazken bu mecliste alındı. Burada bulunan arkadaşlar il yöneticisi meclis üyeleri var. Mia gündeminin geri çekilmesi sevindirici. Biz Mia projesine karşı değiliz. Eksikler var giderilmesi gerekiyor. Mia İzmit için lazım. Ama bu projede birbirlerine trilyonlar kazandıracak değişiklikler doğru değil.  Gebze’de yıllar önce tabi tahsis hakkı olan insanlar var. Hakları ellerinden alınıyor. Belediye vatandaşını korumalı. Tapu tahsis belgeleri devlet eliyle verildi.”

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir