KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
CHP’liler Silivri’ye gidiyor
CHP’liler Silivri’ye gidiyor
Siyaset
11 Aralık 2012 Salı 22:59
  • 1491
  • 6

CHP’liler Silivri’ye gidiyor

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Perşembe günü il ve ilçe örgütleriyle birlikte Ergenekon davasının görüldüğü Silivri’ye giderek Ergenekon sanıklarına destek olacaklarını söyledi

CHP İl Örgütü`nün haftalık yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde açıklama yapan CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Perşembe günü il ve ilçe örgütü olarak Ergenekon Davası`nın görüldüğü Silivri`ye giderek tutuklu bulunan Ergenekon sanıklarına destek olacaklarını söyledi. Her ilçenin otobüs kaldıracağını belirten Kuşkan, isteyen partilileri Silivri`ye götürebileceklerini söyledi.

 
GÜRSEL TEKİN GELİYOR
Parti içinde çalışmaların sürdüğünü ifade eden il başkanı Yalçın Kuşkan, cuma günü genel başkan yardımcısı Gürsel Tekin`in parti çalışmalarına destek vermek amacıyla Gebze`ye geleceğini söyledi. Her hafta yönetimini bir ilçede toplayan Kuşkan, gelecek hafta yönetimiyle Çayırova`ya gideceklerini ve toplantıyı burada yapacaklarını kaydetti. Kuşkan ayrıca Cumartesi günü Körfez ilçe danışma kurulu toplantısının yapılacağını söyledi.
 
İSTİFA MEKTUBU ULAŞTI
CHP`nin eski Gölcük ilçe başkanı Caner Uzuner`in partisinden istifa etmesine değinen Kuşkan, “ Caner Uzuner`in istifa mektubu Gölcük ilçe başkanımız İsmet İşeri`ye ulaşmış. Caner Uzuner, istifa gerekçesi olarak işlerinin yoğunluğunu ve gidişatını göstermiş” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ