KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
CHP’nin misafirleri var
CHP’nin misafirleri var
Siyaset
12 Ekim 2012 Cuma 12:01
  • 751
  • 0

CHP’nin misafirleri var

İlçe başkanlarıyla bir araya gelen CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, pazartesi günü CHP’nin denetmen milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu ile Kemal Ekinci’nin İzmit’e geleceğini söyledi

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, 27 Ekim 2013 tarihinde yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunmak için 12 ilçe başkanıyla il binasında bir araya geldi. Toplantıya; Çayırova ilçe başkanı Rasim Meriç, Gölcük ilçe başkanı İsmet İşeri ve Dilovası ilçe başkanı İsmail Kaya, toplantıya gecikmeli olarak katıldı. İl başkanı Kuşkan, toplantıların bir durak noktası olduğunu, çalışma stratejisinin bu süreç sonucunda belli olacağını kaydetti.

 
PAZARTESİ YOĞUN
Kuşkan, 15 Ekim Pazartesi günü CHP`nin Kocaeli sorumlusu denetmen milletvekillerinin İzmit`e geleceğini de söyledi. Kuşkan, “Hatay milletvekili Mehmet Ali Edipoğlu ile Bursa milletvekili Kemal Ekinci ilimize gelecek. Bazı ilçe örgütlerimizi ve ilimizde bulunan sendikaları ziyaret edecekler” dedi. Yapılan açıklamanın ardından ilçe başkanları toplantısı basına kapalı olarak devam etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ