KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4216 TL
  • 6.1809 TL
  • 6.9730 TL
Kocaeli Zirve
CHP’yi iktidar yapmak için ADAYIM
CHP’yi iktidar yapmak için ADAYIM
Siyaset
Hanifi Surun
27 Kasım 2017 Pazartesi 13:05
  • 1014
  • 0

CHP’yi iktidar yapmak için ADAYIM

CHP Darıca İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Hakkı Koçak, “Darıca’da CHP’nin önce yerel de sonra da genelde iktidara taşımak için adayım.” dedi

CHP Kocaeli İl Yöneticisi Hakkı Koçak, CHP Darıca İlçe Örgütü’nün 3 Aralık’ta yapacağı olağan ilçe kongresinde ilçe başkanı olarak adaylığını açıkladı. CHP’li Hakkı Koçak dün Darıca ilçe binasında dün adaylık açıklaması yaptı. Açıklamaya CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, ilçe gençlik kolları başkanı Aydın Işık, CHP Darıca Eski İlçe Başkanı Baykal Kaya ve çok sayıda partili katıldı. Adaylık açıklamasında bulunan Hakkı Koçak, “1964 yılında Erzincan Tercan’da dünyaya geldim. 1973’ten beri Darıca’da ikamet ediyorum. evli 3 çocuk babasıyım.

 

CHP’Yİ İKTDAR YAPMAK İÇİN ADAYIM

Özel bir gıda firmasında pazarlama satış müdürü olarak görev yapıyorum. Deden babadan CHP’liyim. 2014 yılında ilçe yönetiminde görev aldım. 2015 yılında il yönetim kurulunda 2 yıl boyunca görev aldım. Darıca’da CHP’nin önce yerel de sonra da genelde iktidara taşımak için adayım. Küskünlük ve kırgınlık olmadığı bir dönemdeyiz. İlçemiz Darıca’da bir ayrışmayı kesinlikle istemiyoruz. Aday olma amacımız birleştirmek. Partimizde sevgiyi, saygıyı, birlik ve beraberliğimizi kesinlikle korumak ve kırgınlıklarımızın gönüllerini kazanmak zorundayız.

 

BAŞKA BİR YERE ADAY OLMACAĞIM

Mevcut ilçe başkanımıza da yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışı ve biz bayrağı daha ileriye götüreceğimize olan inancımız ile yola çıktık. Şunu net olarak ifade etmek istiyorum. Genel başkanımızın açıkladığı gibi 2019 seçimlerinde adaylık düşünenlerin il ve ilçe yönetimlerine aday olmalarını doğru bulmuyorum. Daha önce yaşadığımız seçim tecrübelerinde de gördüğümüz gibi örgütlerimizin seçim öncesi boşaltılması seçimde ciddi sıkıntılara neden olmaktadır. Bu nedenle ilçe başkanlığı dışında başka bir yere aday olmayacağıma sizlere söz veriyorum. Aday olacak tüm partililerimden bu hassasiyeti özel olarak beklediğimi belirtmek istiyorum.   

 

MEVCUT DÜZENE DUR DİYELİM

Gelin hep beraber çocuklarımız ve ülkemizin geleceği adına tek yürek, tek yumruk olalım. Hep birlikte el ele 2019’da mevcut düzene dur diyelim. Geçirdiğimiz tüm seçimlerde ve son yaşadığımız hayır mücadelesinde gençlerimiz, kadınlarımız ve eli öpülesi analarımızın emeğini boşa çıkartmayalım. Hiçbir gruba veya kişiye bağlı olmaksızın, tarafsızlığımızı korumayabilmek, adil ve herkese eşit olmak için, gücümüzün yettiğince çalışacağımıza söz veriyorum. İşte bu yüzdendir ki güzel ülkemizi, Darıca’mızı geleceğe, aydınlığa taşımak için çıktığımız bu kutsal yolda ilçe başkanlığı görevine ekibimle adayım.” dedi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ