KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Civelek, Körfez AKP’nin programını alt üst etti
Civelek, Körfez AKP’nin programını alt üst etti
Siyaset
23 Aralık 2011 Cuma 12:14
  • 2335
  • 4

Civelek, Körfez AKP’nin programını alt üst etti

Körfez ilçe teşkilatında il toplantısı yapacak olan AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in gecikmeleri ilçe teşkilatının programlarını alt üst etti

AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ve yönetimi, eski yönetim kurulu üyeleri, il genel ve belediye meclis üyelerini Yarımca Sahili`nde bulunan Kasabam Restaurant`ta düzenlediği kaynaşma yemeğinde ağırladı. İl başkanı Mahmut Civelek`in de katılacaktı. Civelek`in İzmit`teki yoğun iş temposundan dolayı programa geç gelmesi, AKP`lilerin bütün programını alt üst etti.
 

BİR ARAYA GELDİLER
AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun yemekte selamlama konuşması yaptı. Koyun, “Belediye başkanımız Yunus Pehlivan, il başkanımız Mahmut Civelek, yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri, il genel meclis üyeleri, Körfez Belediyesi meclis üyeleri, kadın ve gençlik kollarının katılımıyla düzenlediğimiz yemekte kongremiz sonrasında partililerle bir araya gelmek istedik” dedi.
 

PROGRAM ALT ÜST
Programda ilk olarak saat 17.00`de il başkanı Mahmut Civelek ile il yönetiminin katılımıyla il yönetim kurulu toplantısının ilçe binasında gerçekleştirileceği duyuruldu. Civelek ile il yönetiminin toplantıya gelmemesi nedeniyle programın iptal edildi, Körfez ilçenin tüm programı alt üst oldu. İl yönetiminin toplantısının ardından saat 18.00`da yapılacağı açıklanan ilçe yönetim kurulu toplantısı da bu nedenle belirtilen saatten daha geç ve kısa süreli olarak gerçekleştirildi.
 

CİVELEK BEKLETTİ
Kasabam Restaurant`ta saat 19.00`da yapılacağı açıklanan yemek de Civelek`in gecikmesi nedeniyle bir saat sonra başladı. Dakikalar öncesinden restoranda hazır bulunan partililer yemeklerini yemek için bir saat aç olarak Civelek`i bekledi. Yenilen yemeğin ardından Civelek, gecikmesini restoranda uzun süre kalıp partilerle sohbet ederek telafi etti.
Burcu CİĞERLİ

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ