KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Civelek: Gölcük kalemiz olacak
Civelek: Gölcük kalemiz olacak
Siyaset
21 Aralık 2011 Çarşamba 10:51
  • 1343
  • 4

Civelek: Gölcük kalemiz olacak

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, kendisini ziyaret eden Gölcük ilçe teşkilatından çok şey beklediğini söyleyerek, “Gölcük bizim kalemiz olacak” dedi

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yönetim kurulu üyeleri, il başkanı Mahmut Civelek`i makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz haftalarda kongresini gerçekleştiren Yücel, mazbatasını alır almaz mutluluğunu il başkanı Civelek ile paylaştı. Ziyarette Civelek, Gölcük`ten çok şey beklediğini söyleyerek Yücel`e başarılar diledi.
 

KAVGALAR BAŞLADI
Ziyaretin açılış konuşmasını yapan ilçe başkanı Yücel, “İl başkanımızı ziyaret ederek bağlılığımızı göstermek istedik. Kongre sürecinde tarafsız duruşu nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızla kendisine layık olmaya çalışacağız” dedi. Daha sonra söz alan il başkanı Mahmut Civelek, “Bakın daha seçim başlamadan başka partilerde tartışmalar başladı. Biz de adamcılık yoktur” diye konuştu.
 

ÇOK ŞEY BEKLİYORUM
Civelek, “Listelerimizi oluştururken şehri kapsamasına önem veriyoruz. Gölcük`te çok kıymetli arkadaşlarımız liste dışı kaldı. Sedat ağabeyin Gölcük`e çok şey katacağına inanıyorum. Gölcük bizim kalemiz olacak. Gerçi zaten öyle. Sizlerden çok şey bekliyorum” diyerek Gölcük`ten üye atağı beklediğini söyledi. İlçe başkanı Yücel, 13 bin 3554 olan üye sayısını 20 bine Ocak ayı sonuna kadar 20 bine çıkaracaklarını söyledi.
 

DANIŞMALAR DEĞİŞECEK
Bunun üzerine Civelek, “Ocak ayında bir ilçe danışma kurulu yapalım. Burada üye katılım törenini de gerçekleştirmiş oluruz. Ayrıca bundan sonra danışma kurullarımız farklı olacak. Önceden üyeler gelip protokol konuşmaları daha bitmeden gidiyordu. Dilek ve temenni bölümünde salon boşalıyor. Danışma kurullarımızı daraltılmış şekilde yapalım. Daha verimli olacak” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ