KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Civelek’ten çok sert uyarı
Civelek’ten çok sert uyarı
Siyaset
13 Aralık 2011 Salı 08:38
  • 5609
  • 37

Civelek’ten çok sert uyarı

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek son günlerde yaşanan olaylara kızdı ve 'Kongreler bitsin yanlış yapan cezalandırılacak' dedi

AKP Derince`de yaşanan manifesto krizi il başkanı Mahmut Civelek`i kızdırdı. Hakkında olumsuz yazı hazırlanan Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar`ın ‘hodri meydan` dediği olayda il başkanı Mahmut Civelek, “Şikayet varsa önce il başkanlığına gelmeliydi. Parti içindeki yanlış davranışlar cezalandırılacaktır. Kongrelerimiz bitince yanlış yapan herkes disiplin kuruluna gönderilecek ve cezalandırılacak” dedi.


ÇOK SERT UYARDI
Derince`deki ‘manifesto` olayına oldukça sinirlenen il başkanı Mahmut Civelek ise, meclis üyelerini çok sert bir dille uyardı. Civelek şunları söyledi: “Manifestoyu okuduktan sonra meclis üyelerini davet ettim.
Yazıyı kimin kaleme aldığını sordum. Kimi sorduysam benim ‘haberim yok` dedi. Bir arkadaş yazdığını söyledi, iki arkadaş sadece duyduklarını söyledi. Eğer bir kişi yazdıysa tüm meclis üyelerine mal edemezsiniz bunu. Biz disiplin içinde çalışan bir partiyiz. Bir hiyerarşi var ve şikayet varsa önce il başkanlığına gelinmeliydi.
 

CEZALANDIRILACAKLAR
Çok yanlış bir davranış. Bunlar partimize zarar verir. Parti kimsenin kendi nefsini ya da kendini öne çıkaracağı bir yer değil. Benim dedikodu dinleyecek zamanın yok. Çok yakışıksız bir davranış. Parti içindeki yanlış davranışlar cezalandırılacaktır. Şuan kongre sürecindeyiz. Sanmayın ki gazetelerde çıktı ama bir şey yapılmadı. İlçe kongrelerimiz bitince yanlış yapan herkes cezalandırılacak. Disiplin kuruluna gönderilecekler.  Ben il başkanı olduğum süre zarfında yanlış yapanlar zamanı gelince cezalandırılacaklardır.”

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ