KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Darıca’ya MHP bayrağı dikeceğim
Darıca’ya MHP bayrağı dikeceğim
Siyaset
25 Aralık 2011 Pazar 10:20
  • 1368
  • 2

Darıca’ya MHP bayrağı dikeceğim

Darıca MHP’nin kongresine bakan adayı olan Yener Açışlı ilçe başkanı olduğunda Darıca Belediyesi’ne MHP bayrağını asacağını söyledi

Geçtiğimiz yıl Darıca MHP ilçe başkanlığına aday olan ancak İl Başkanlığınca aday yapılmayan eski Darıca Oltulular Dernek Başkanı Yener Açışlı önümüzde ki ay yapılacak MHP Darıca İlçe kongresi öncesi işi sıkı tutmaya başladı.
 

DARICA`YI TEMSİL EDECEK LİSTE
Yaklaşık 2 yıl Darıca Oltulular Dernek Başkanlığı´nı yürüten ve 10 yıldır MHP`de aktif siyaset yapan Yener Açışlı, MHP Darıca İlçe Başkanlığı için geçtiğimiz günlerde aday olduğunu açıklamıştı. Açışlı, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerinde Darıca Belediye Meclis Üyeliği için MHP`den aday olmuştu. Gebze Nakliyeciler Garajı´nda bulunan Er Adaş Nakliyat`ın sahibi olan Yener Açışlı, iddialı bir şekilde geldiğini ve herkesi Darıca`yı en iyi şekilde temsil edecek MHP`ye yakışır bir liste hazırlığı yaptığını açıkladı.
 

BELEDİYEYE MHP BAYRAĞI ASACAK
İlçe başkanlığı için çalışmalarını aralıksız sürdüren Açışlı, sürekli görüşmeler yaptığını ve MHP`yi Darıca`da en iyi şekilde temsil edecek ve Darıca Belediyesinde MHP`nin bayrağını dalgalandıracak geniş kitleleri kapsayan bir oluşum içersinde çalışmalarını yürüttüğünü ve aday olacağını belirterek, “Darıca`da MHP`nin ciddi bir potansiyeli var. Bu potansiyeli harekete geçirmek ve Darıca`yı MHP çatısı altında birleştirmek için adayım. Darıca`da geniş bir kitleyi kucaklayacak liste ile kongrede aday olacağım. Darıca`yı MHP`nin kalesi yapmak için yola çıkıyorum. Darıca`da her Milliyetçi Hareket Parti`li ile birlikle el ele çalışmalarımızı yürütüp, önümüzde ki yerel seçimlerde Darıca`yı Milliyetçi Hareket Partisi`ne kazandıracağız.” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ