KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Demokrat Partililer kahvaltıda buluştu
Demokrat Partililer kahvaltıda buluştu
Siyaset
06 Aralık 2012 Perşembe 15:24
  • 1226
  • 0

Demokrat Partililer kahvaltıda buluştu

Her hafta Perşembe günleri bir araya gelerek Kent Sofrası’nda kahvaltı yapan Demokrat Partililer bu hafta da geleneği bozmadı

Demokrat Parti İl Teşkilatı, parti içinde kaynaşma, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla başlattığı her hafta bir araya gelerek kahvaltı yapma geleneğini bu hafta da bozmadı. NCİTY Alışveriş Merkezi`nde bulunan Cem Şakoğlu`na ait Kent Sofrası`nda bir araya gelen Demokrat Partililer güzel bir kahvaltı yaptı.

 
BİRLİKTE KAHVALTI 
Demokrat Partililer`in kahvaltısına merkez yürütme kurulu üyeleri Fevzi Cambaz, Murat Aydoğdu, Ahmet Aydın,  il başkanı Levent Yağız, İzmit ilçe başkanı Osman Akkenar, Körfez ilçe başkanı Uğur Nurcan, Darıca ilçe başkanı Turgut Bayar, Gölcük ilçe başkanı Ahmet Levent, Karamürsel ilçe başkanı Erdem Açıkel ile il ve ilçe yönetimleri katıldı.
 
HER HAFFTA İLGİ ARTIYOR
Her hafta Kent Sofrası`nda bir araya gelerek sabah kahvaltısı yapan Demokrat Partililer hem birlik ve beraberliklerini güçlendiriyor. Hem de parti içindeki kaynaşmanın sağlanmasına katkı veriyor. İl başkanı Levent Yağız, başlattıkları bu uygulamaya her hafta ilginin arttığını söyledi. 
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ