KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Derince hak ettiği değeri görmüyor
Derince hak ettiği değeri görmüyor
Siyaset
24 Ekim 2012 Çarşamba 11:28
  • 900
  • 0

Derince hak ettiği değeri görmüyor

Saadet Partisi Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, haftalık toplantıda Derince Beleidyesi’ni eleştirdi, “Derince hak ettiği gibi yönetilmiyor” dedi
Saadet Partisi (SP) Derince İlçe Teşkilatı, haftalık toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. İlçe başkanı Halil Kayın yönetiminde toplanan ilçe teşkilatı, seçim sürecini değerlendirdi. Derince`nin Kocaeli`nin gözbebeği ve kalbi konumunda olan bir ilçe olduğunu belirten ilçe başkanı Kayın, prestij bakımından en önde olması gerekirken hak ettiği değeri bulamadığını söyledi.
 
BİTMEYEN ÇALIŞMALAR
İlçe başkanı Kayın, “Bugün Derince`nin almış olduğu hizmetlere baktığımızda bunun gerçekleşmediğini görüyoruz. Derince, hak ettiği değeri görmüyor. Yıl 2012 ve ekim ayının son günlerini yaşıyoruz. Yaz aylarının başında başlayan altyapı çalışmaları hala bitmedi. Teknoloji bu kadar gelişmiş, 3 ay içinde tünel yapılırken İSU`nun yaptığı çalışmalar 6 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen devam ediyor.
 
SIKINTI GİDERİLMELİ
Mahalleler ve sokaklar toz toprak içerisinde. Yolların durumu belediye yetkililerine aktarıldığı zaman ‘Çalışmayı biz yapmıyoruz İSU yapıyor` cevabı veriliyor. İSU başka bir kurum ama Derince`nin mahallerinde çalışma yapıyor. Önümüz bayram ve halkımız ulaşım sıkıntısı çekiyor. Bu durumun bir an önce düzeltilmesi gerekir. Derince Belediyesi yöneticileri bu konunun takipçisi olmalı” dedi.
 
BAYRAMLAŞMA TÖRENİ
Kurban Bayramı`na da değinen Kayın, “Kurban zengin ile fakirin buluşması ve paylaşma coşkusunun herkesçe tadılmasıdır. Dileğimiz, herkesin kurban kesebilecek duruma ulaşması ve mazlumların çektiği sıkıntının bir an önce sona ermesidir. Halkımızın bayramını kutluyor, bayramın 2. günü saat 12.00`de ilçe binamızda gerçekleştireceğimiz bayramlaşma törenimize tüm halkımızın katılımını bekliyoruz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ