Doğan’ın korumasından Tutuş’a sert yanıt
Doğan’ın korumasından Tutuş’a sert yanıt
Siyaset
08 Mart 2018 Perşembe 14:00
  • 2747
  • 1

Doğan’ın korumasından Tutuş’a sert yanıt

Nevzat Doğan için “Teşkilatta 6 ay hizmeti yok” diyen Tutuş’a, Doğan’ın yakın korumasından sert sözler geldi.

İzmit Belediye başkanı Nevzat Doğan hakkında AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları eski başkanı, eski parti yöneticisi Muharrem Tutuş  “Teşkilatta 6 ay hizmeti yok” sözlerini dile getirmişti. Nevzat Doğan’ın Yakın koruması Yüksel Yıldız, Muharrem Tutuş’a sosyal medya üzerinden bu sözlere karşılık verdi.

 

Yıldız yaptığı paylaşımda ise şunları söyledi: “2001’de AKP kurulduğunda partimizin kuruluşunda 14 ay AKP İl Başkan Yardımcılığı yapan, AKP İl Binası açılışını organize eden, Kocaeli’de yapılan ilk mitingde koordinatör komitesi olarak görev alan, Ereğli’de yapılan ilk seçimlerde aktif görev alan, vekillik zamanında ise Sakarya teşkilatlarına 2 yıl koordinatörlük eden, Ankara’da genel merkezde 4 yıl Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Başkanlığı’nı yürüten ve daha nice teşkilata hizmeti bulunan parti büyüğümüzü, hizmeti yok gibi göstermek ayıptır, talihsizliktir. Düne kadar bırakın partiye gelmek, kapısında bile geçmeyenler, ne olduğu bile belli olmayanlar, şimdilerde kendilerini ev sahibi zannetmesinler. Ve de partimizin kuruluşunda yer almış ve emeği, hizmeti geçmiş parti büyüklerimize saygı duysunlar.”

 

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

gerçekler

Yazan: diriliş

Nevzat DOĞAN için verilen örnek yanlış olmuş ancak şu bir gerçek ki Ak parti kurulurken, henüz iktidar getirileri yokken, partinin yanından geçmeyen hatta bu partiye ağır hakaretler edenler, parti iktidara geldiğinde oryantal gibi kıvırarak menfaatleri için partide önemli makamlar elde ettiler. İsimlerini saysan bitmez. Herkes şuan Ak parti de makamları işgal edenlerin geçmişlerine bakarak bu konudaki kararlarını verebilirler.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ