Doğan’ın korumasından Tutuş’a sert yanıt
Doğan’ın korumasından Tutuş’a sert yanıt
Siyaset
08 Mart 2018 Perşembe 14:00
  • 2600
  • 1

Doğan’ın korumasından Tutuş’a sert yanıt

Nevzat Doğan için “Teşkilatta 6 ay hizmeti yok” diyen Tutuş’a, Doğan’ın yakın korumasından sert sözler geldi.

İzmit Belediye başkanı Nevzat Doğan hakkında AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları eski başkanı, eski parti yöneticisi Muharrem Tutuş  “Teşkilatta 6 ay hizmeti yok” sözlerini dile getirmişti. Nevzat Doğan’ın Yakın koruması Yüksel Yıldız, Muharrem Tutuş’a sosyal medya üzerinden bu sözlere karşılık verdi.

 

Yıldız yaptığı paylaşımda ise şunları söyledi: “2001’de AKP kurulduğunda partimizin kuruluşunda 14 ay AKP İl Başkan Yardımcılığı yapan, AKP İl Binası açılışını organize eden, Kocaeli’de yapılan ilk mitingde koordinatör komitesi olarak görev alan, Ereğli’de yapılan ilk seçimlerde aktif görev alan, vekillik zamanında ise Sakarya teşkilatlarına 2 yıl koordinatörlük eden, Ankara’da genel merkezde 4 yıl Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Başkanlığı’nı yürüten ve daha nice teşkilata hizmeti bulunan parti büyüğümüzü, hizmeti yok gibi göstermek ayıptır, talihsizliktir. Düne kadar bırakın partiye gelmek, kapısında bile geçmeyenler, ne olduğu bile belli olmayanlar, şimdilerde kendilerini ev sahibi zannetmesinler. Ve de partimizin kuruluşunda yer almış ve emeği, hizmeti geçmiş parti büyüklerimize saygı duysunlar.”

 

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

gerçekler

Yazan: diriliş

Nevzat DOĞAN için verilen örnek yanlış olmuş ancak şu bir gerçek ki Ak parti kurulurken, henüz iktidar getirileri yokken, partinin yanından geçmeyen hatta bu partiye ağır hakaretler edenler, parti iktidara geldiğinde oryantal gibi kıvırarak menfaatleri için partide önemli makamlar elde ettiler. İsimlerini saysan bitmez. Herkes şuan Ak parti de makamları işgal edenlerin geçmişlerine bakarak bu konudaki kararlarını verebilirler.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

19 Haziran 1865
Eskişehirspor kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir