KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
DP’de yeni yönetim başkanını ziyaret etti
DP’de yeni yönetim başkanını ziyaret etti
Siyaset
10 Nisan 2010 Cumartesi 18:03
  • 884
  • 1

DP’de yeni yönetim başkanını ziyaret etti

Karamürsel ilçe başkanlığına getirilen Hasan Kaygun ve yönetimi, ilk olarak DP’li Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı makamında ziyaret etti

Demokrat Parti Karamürsel İlçe Başkanı Hayati Erdoğan`ın sağlık nedenleriyle görevi bırakmasının ardından, yerine atanan ilçe başkanı Hasan Koygun yönetim kurulu üyeleriyle birlikte belediye başkanı İsmail Yıldırım`ı ziyaret etti. DP eski ilçe başkanı Hayati Erdoğan ve İl Genel Meclisi eski üyesi Eyüp Çimen`in de hazır bulunduğu ziyarette, ilçe başkanı Hasan Koygun, yeni yönetim kurulu üyelerini başkan Yıldırım`a tanıttı. Koygun, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

GÖREVE HAZIRIZ
“Yönetime yeni arkadaşlarımız katıldı. Karamürsel`in sorunlarının giderilmesinde, bize düşen bir görev varsa yapmaya hazırız. Yapacağınız hizmetlerde her zaman yanınızda olacağız.” Daha sonra kısa bir konuşma gerçekleştiren Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ziyaretlerinden dolayı ilçe başkanı Koygun ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, kendilerini tebrik etti. Yıldırım, ayrıca hayata geçirmeyi düşündüğü projeler hakkında DP`lilerle fikir alışverişinde bulundu.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ