KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Minik rektörden barış ve kardeşlik çağrısı
Minik rektörden barış ve kardeşlik çağrısı
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 14:32
  • 1188
  • 0

Minik rektörden barış ve kardeşlik çağrısı

KOÜ Rektörü Prof.Dr.Sezer Şener Komsuoğlu’nun koltuğuna oturan Beyza Yüksel, barış ve kardeşlik çağrısında bulundu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu bir süreliğine çocuklara devredenler arasında Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sezer Şener Komsuoğlu da vardı. Rektörün koltuğuna Emek Dayanışması İlköğretim Okulu öğrencisi Beyza Yüksel oturdu. Ziyarette okul müdür yardımcısı Hikmet Yıldız ve öğrenciler Semih Çakır, Buğra Demir ile Melih Ayhan da hazır bulundu.

SICAK KARŞILAMA
Öğrencileri ve müdür yardımcısı Hikmet Yıldız`ı oldukça sıcak bir şekilde karşılayan Komsuoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra tüm çocukların bayramını kutladı. Kısa sohbetin ardından Beyza Yüksel, KOÜ Rektörü Prof.Dr. Sezer Şener Komsuoğlu`nun koltuğuna oturarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Temsili rektör şunları söyledi:

ÖZGÜR VE MUTLU
“Bugün ülkemiz için çok önemli bir gün. Ben Kocaeli Üniversitesi Rektörü olarak Atatürk`ün biz çocuklara armağan ettiği bu büyük bayramı en içten dileklerimle kutluyorum. Tüm dünya çocuklarının barış ve kardeşlik duyguları içerisinde özgürce ve mutlu yaşamalarını en içten duygularımla istiyorum.” Beyza Yüksel düşüncelerini Komsuoğlu`nun anı defterine de yazdı. Komsuoğlu da minik ziyaretçilerine çeşitli hediyeler verdi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ