KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7917 TL
  • 6.4716 TL
  • 7.7687 TL
Kocaeli Zirve
Ellibeş; "Nöbet barış içerisinde devredilir"
Ellibeş;
Siyaset
01 Aralık 2019 Pazar 14:49

Ellibeş; "Nöbet barış içerisinde devredilir"

AK Parti delege seçimleri heyecanını yaşıyor. Delege seçimleri hakkında İl Başkanı MehmetEllibeş basın açıklamasında bulundu.

AK Parti'de delege seçimleri başladı. İzmit İlçe Binası'nda İl Başkanı Mehmet Ellibeş'in ve parti üyelerinin oylarını kullanmalarından sonra açıklamalarda bulunan Ellibeş, yeni seçilecek delegelere başarılar dilerken; "Bugün 5 ilçe 251 mahallede sürüyor. Bende dolaşıyorum. Sandıklarda zararı gördükçe memnun oluyorum. Kurulduğu günden itibaren olan gücünü bıgün itibariyle yaşıyoruz. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Bu yağı geleceğe daha umutlu bakıyor. İleriye daha gayretli bakabiliyoruz. 5 ilçe 251 mahallede süreç devam ediyor." dedi. 

Herkes hür iradesiyle tercihini yapıyor

AK Parti'de nöbet sistemini vurgulayan Ellibeş, "Mahallerimizin bazılarını ilçe binamızda topluyoruz. Herkes hür iradesiyle tercihini yapıyor. Tüm teşkilata tekrardan samimiyetle gayretle teşekkür ediyorum. 4’ünde Kandıra 8’inde diğer 6 ilçede seçimlerimizi yapacağız. Sandık sonucundan çıkan sonucun sonunda çıkan delegelerin halkıyla görevini yerine getireceğini düşünüyorum. Bundan önce olan arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Bizde nöbet sistemi vardır. Geçmiş dönem geleceğe bayrağı teslim eder ve bu huzur içinde gerçekleşir. Yeni seçilecek arkadaşlarada başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

Kocaeli MHP'ye müfettiş geliyor!

Kocaeli MHP'ye müfettiş geliyor!

Geçtiğimiz hafta MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü bir skandalla gündeme gelmişti. Bir iş adamı Aydın Ünlü'nün kendisinden işini halletmek amacıyla 30 tl aldığı ancak işini halledemediği gibi parasını da geri vermediğini dile getirmiş ve bunu vir video ile yayınlamıştı. İşte o skandal MHP gündeminde deprem etkisi yarattı ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatıyla, Kocaeli teşkilatına konu ile ilgili olarak parti müfettişi gönderme kararı alındığı öğrenildi.

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Kocaeli Muhtarlar Derneği tarafından yapılan açıklamada, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in, telefon konuşmasında Kabaoğlu Köyü Muhtarı Ali Akbaş’a “Bu hırsızlara, tecavüzcülere, arsızlara sahip çıkan AKP’nin pis siyasetine alet oluyorsun. Bu pis AKP’ye destek veriyorsunuz, oy veriyorsunuz. Yazıklar olsun size. Ali Muhtar bundan sonra göreceksin neler olacağını. Allah senin de belanı versin Ali Akbaş.” dediği iddia edildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ