KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
“En büyük destek gençlerden gelecek”
“En büyük destek gençlerden gelecek”
Siyaset
16 Mart 2019 Cumartesi 10:36
  • 1350
  • 0

“En büyük destek gençlerden gelecek”

Cumhur İttifakı AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Fatih Mahallesi’nde gençlerle ev buluşmasında bir araya geldi. Söğüt projelerini anlattı, gençler de ‘en büyük destek bizden’ dedi

Cumhur İttifakı AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan programlar kapsamında mahallelerde ziyaretlerini sürdürüyor. Gündüz Fatih Mahallesi’nde esnafı gezen, vatandaşlarla sohbet eden ve ev ziyaretlerinde projelerini aktaran Cumhur İttifakı AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, akşam da gençlerle ev buluşmasında bir araya geldi.

GELİŞİMİNİZE KATKI SAĞLAYACAĞIZ

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak’ın da katıldığı toplantıda Yasin Duran’ın evinde gençlerle bir araya gelen Şener Söğüt, projeler hakkında bilgiler verdi. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hayata geçirilecek olan gençlik merkezinin önemine değinen Şener Söğüt, sosyal ve kültürel etkinliklerle de gençlerin gelişimine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti.

ÜLKENİN GELECEĞİ SİZLERSİNİZ

Özellikle gençlerin spor alışkanlığı kazanmasının önemli olduğunu belirten Söğüt, “Bu kapsamda ilçemizin her bölgesinde spor kompleksleri inşa edeceğiz” dedi. Körfez’in geleceğini belirlerken bunda en fazla söz sahibi olarak gençleri gördüklerini belirten Söğüt, “Sizlerin önerileri ve talepleri bizler için önemli. Çünkü bu kentin, ülkenin geleceği sizlersiniz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ