KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Ender Oğuz: Atamalarda Haksızlık var
Ender Oğuz: Atamalarda Haksızlık var
Siyaset
Metin Yurt
12 Haziran 2019 Çarşamba 10:03
  • 3365
  • 2

Ender Oğuz: Atamalarda Haksızlık var

Körfez Belediyesi’nin İYİ Partili Meclis Üyesi Avukat Ender Oğuz, belediye şirketlerinde yapılan görevlendirmelerin haksız uygulama olduğunu söyledi.

Ender Oğuz yaptığı açıklamada, “Meclis toplantısında da bunu gündeme getirdim. Buraya Körfez halkının hakkını savunmak için geldik. Bakıyoruz şimdiden atamalarda haksızlıklar yapılmaya başladı. Belediyenin tek bir kuruşunu dahi israf ettirmeyeceğiz. Belediye şirketleri ve belediye teşkilat gibi yönetilemez. Atamalarda İzmit Belediyesi eski Başkan yardımcısı ve iki Meclis üyesinin Körfez Belediyesine müdür olarak atanmaları uygun olmamıştır. Adalet ilkelerine önemsemeyip kendi yandaşlarına makam verme heveslerine düştüklerini görüyoruz” dedi. Ender Oğuz, bundan sonra da yapılacak olan çalışmaları dikkatle takip edeceklerini ve yanlış olan her konuda muhalefet olarak eleştiri ve uyarılarını yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Yazan: Ferhat FERHATOĞLU

Önce Kocaelizirve gazetesi mensuplarına ve ilçe meclis üyesi Ender beye teşekkür ediyorum. Belediye kimsenin tekeli değildir lakin insanlar takım tutar gibi parti tuttuklarından bu kadar hür ve aleni bu atamaları yapmaktalar.

1 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo
Başıbozukluk
Yazan: Herekeli

Haram yemeyi alışkanlık haline getirenler için bu uygulamalar onlar için normal sayılıyor ve Helal kazandıklarını zannediyorlar !!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????

1 Beğendim
1 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ