KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Engelliler CHP’ye gitti
Engelliler CHP’ye gitti
Siyaset
24 Aralık 2010 Cuma 17:16
  • 987
  • 0

Engelliler CHP’ye gitti

Engelli Dernekleri Platformu, CHP’yi ziyaret ederek PM’ye görme engelli bir kişinin girmesinden dolayı teşekkür etti, ilgisiz bırakıldıkları için de sitemde ulundu

Kocaeli Engelli Dernekleri Dayanışma Platformu, CHP İl Başkanı Ferhan Şensoy`u ziyaret etti. Görme engelli bir kişiyi 15. olağanüstü kurultayda Parti Meclisi`ne koyan CHP`ye teşekkür eden platformun dönem sözcüsü Dursun Karaman, “Eğitimden sağlığa kadar sorunlarımız çok. Biz CHP`ye hep destek verdik ama etkinliklerimizde yeterli katılımı alamadık. Engelliler Günü`nde bizi yalnız bıraktılar. Biz CHP içinde değerlendirilmek istiyoruz. Kurultayda iyi bir açılım yakalandı. Umarım devam eder” dedi.

SİZİN EVİNİZ
İl başkanı olduğu gün ilk ziyaretini engellilere yaptığı gibi her türlü etkinliklerine katıldığını ifade eden Ferhan Şensoy ise belediye meclis üyelerine iletmek üzere engelli sorunlarını not etti.  Şensoy, “Burası sizin eviniz. Sizin bundan sonra partide daha çok görev almanıza da yardım edeceğim” diye konuştu.

Ziyarette Karaman`ın yanı sıra, Bedensel Engelli ve Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail Arguç, Spastik Çocuklar Derneği Başkan Yardımcısı Veli Caydı ve Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ayhan Ersöz yer aldı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ