KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7917 TL
  • 6.4716 TL
  • 7.7687 TL
Kocaeli Zirve
Erdoğan’dan Kocaeli'den eski isimlere görev!
Erdoğan’dan Kocaeli'den eski isimlere görev!
Siyaset
01 Aralık 2019 Pazar 15:37

Erdoğan’dan Kocaeli'den eski isimlere görev!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 Aralık’taki "İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda" Kocaeli'den eski isimlere teşkilatta görev vereceği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'de kuruluştan bugüne kadar görev yapan 81 ildeki eski il başkanları ve milletvekilleriyle 12 Aralık’ta Ankara'da düzenlenecek "İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda" bir araya gelecek.

Görev verilecek isimleri tek tek açıklayacak

Alınan bilgilere göre, toplantının açılış konuşmasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir'in yapacağı,daha sonra da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yapacağı ve teşkilatta görev vereceği isimleri tek tek açıklayacağı belirtildi.

Görev vereceği eskilerin içinde Kocaeli'den de isimler var!

Kulislerde, Erdoğan’ın teşkilatta görev vereceği yaklaşık 60 isim arasında geçtiğimiz günlerde il başkanlığı görevlerinden alınan 8 isminde bulunduğu ifade edilirken, Erdoğan’ın bu hamlesinin aynı zamanda yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile eski Başbakan yardımcısı Ali Babacan’a da yönelik olarak yorumlanıyor.

Erdoğan’ın Kocaeli'den de eski isimlere teşkilatta görev vereceği öğrenildi.

 

DİĞER HABERLER

Kocaeli MHP'ye müfettiş geliyor!

Kocaeli MHP'ye müfettiş geliyor!

Geçtiğimiz hafta MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü bir skandalla gündeme gelmişti. Bir iş adamı Aydın Ünlü'nün kendisinden işini halletmek amacıyla 30 tl aldığı ancak işini halledemediği gibi parasını da geri vermediğini dile getirmiş ve bunu vir video ile yayınlamıştı. İşte o skandal MHP gündeminde deprem etkisi yarattı ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatıyla, Kocaeli teşkilatına konu ile ilgili olarak parti müfettişi gönderme kararı alındığı öğrenildi.

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Kocaeli Muhtarlar Derneği tarafından yapılan açıklamada, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in, telefon konuşmasında Kabaoğlu Köyü Muhtarı Ali Akbaş’a “Bu hırsızlara, tecavüzcülere, arsızlara sahip çıkan AKP’nin pis siyasetine alet oluyorsun. Bu pis AKP’ye destek veriyorsunuz, oy veriyorsunuz. Yazıklar olsun size. Ali Muhtar bundan sonra göreceksin neler olacağını. Allah senin de belanı versin Ali Akbaş.” dediği iddia edildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ