KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Erenkaya avukat yeğenini ilçe başkanı yapmak istiyormuş
Erenkaya avukat yeğenini ilçe başkanı yapmak istiyormuş
Siyaset
18 Eylül 2009 Cuma 15:03
  • 1983
  • 7

Erenkaya avukat yeğenini ilçe başkanı yapmak istiyormuş

Yerlerde sürünen ve Kocaeli’de belki de tarihinin en zor günlerini yaşayan CHP’de hala kişisel hesaplar bitmiyor.

Hiç kimse partiyi büyütmenin, partiyi zor günlerden kurtarmanın peşinde değil. Herkes 2011 yılında yapılacak genel seçimlerin hesabını yapıyor ve partide bir yerlere kendi yakınlarını getirmenin mücadelesini veriyor.
İşte bunlardan biri de maalesef Hikmet Erenkaya.
CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya`nın, İzmit ilçe başkanlığı için Necdet Çetinak`ın yönetiminde halen görev yapan ve kendisinin ısrarıyla yönetime soktuğu yeğeni avukat  Çiğdem Demircan`ı ilçe başkanlığına ciddi ciddi hazırladığı ve çalışma yaptığı ifade ediliyor.
Siyasete ilk kez katılan ve Hikmet Erenkaya`nın yeğeni olan avukat Çiğdem Demircan`ın, yakın çevresine bu olayı anlatıp kendisini hazırladığı da gelen bilgiler arasında.
CHP İzmit İlçe Örgütü üzerinde mutlaka söz sahibi olmak isteyen Hikmet Erenkaya`nın bu hesabı ve planı tutar mı bilmiyoruz.
Bildiğimiz tek şey 2011 seçimlerinde yeniden milletvekili adayı olmak isteyen ve bu konuda her şeyi mübah sayan Hikmet Erenkaya`nın İzmit ilçe başkanlığına ve yönetimine kendine yakın isimleri getirmek için elinden geleni yapacağı.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ