KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Erkan Uygun düşen Çelengi sordu
Erkan Uygun düşen Çelengi sordu
Siyaset
Nabi Yazıcı
24 Nisan 2019 Çarşamba 15:55
  • 1940
  • 0

Erkan Uygun düşen Çelengi sordu

CHP Körfez Belediye Meclis Üyesi Erkan Uygun, 23 Nisan kutlamaları sonrasında Atatürk anıtına konulan parti çelenginin devrilmesinin nedenini sordu.

CHP Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan yumruklu saldırı sonrasında, anıta konulan CHP çelenginin devrilmesi, İYİ Parti çelenginin de ters çevrilmesinin kasıtlı olabileceğini düşünen Erkan Uygun, konuyu sosyal paylaşım sitesinde paylaştı ve verilecek dilekçe ile de yetkililere aktarılacağını ifade etti.

Erkan Uygun tarafından paylaşılan resim ve mesajlarda şu cümlelere yer verildi; “Körfez kaymakamlıgındaki 23 Nisa’n töreninden iki resim gösteriyorum ilki Atatürk büstüne çelenk koyma sonraki resimde saat18.32 çelenki almak icin gittigimdeki resim kimseyi töhmet altında bırakmadan CHP çelengi iyi partinin çelenginin halini görüyormusunuz polis memurun cevabı biraz önce rüzgar cıkdı çelenk devrildi havada rüzgar var fırtına öyleki sadece CHP çelengi düşdü iyi partinin kide ters döndü CHP genel başkanına saldırı yetmedi şimdide CHP çelengine mi saldırı başladı inşallah rüzgar düşürmüştür. İyi parti çelengi arka tarafda olan dır. Koştura koştura yanıma gelen polis memuru partiden mi geliyorsunuz diye soracağına o çelengi kaldırıp düzeltsen ne olurdu he çelengin düştüğünü ve bunun CHP çelengi olduğunu bildigin nasılda belli Körfez kaymakamlığı kameraları umarım bu alanı görüyordur inşallah rüzgar düşürmüştür de biz yanılırız kimseyi töhmet altında bırakmayız” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ