KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Eryılmaz ve Taşdemir’den “ücretsiz su” önergesi
Eryılmaz ve Taşdemir’den “ücretsiz su” önergesi
Siyaset
Nabi Yazıcı
13 Haziran 2018 Çarşamba 20:17
  • 2883
  • 0

Eryılmaz ve Taşdemir’den “ücretsiz su” önergesi

MHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Gurup Sözcüsü Vahit Eryılmaz ve CHP Gurup Sözcüsü Engin Taşdemir, selden zarar gören vatandaşlar için örnek oluşturacak bir önerge sundular.

Büyükşehir Belediye Meclisi’ne ortak imzayla sunulan önerge de “Geçen ay sonu ilimizde yaşanan sel felaketinde evleri sular altında kalarak hem maddi hem manevi zarar gören vatandaşlarımıza her ne kadar AFAD, Büyükşehir ve devletimiz yardımcı olsalar da, belediyemiz bünyesinde bulunan İSU şirketimizin belirli bir süre bu ailelerin kullandığı su ve atık su ücretlerini almamalarını öneriyoruz” denildi.

İki meclis üyesinin bu önergesinin olumlu karşılanması halinde sel felaketinden etkilenen vatandaşlar bir süre en azından su faturalarından kurtulmuş olacaklar.

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ