Kocaeli Zirve
Eryılmaz ve Taşdemir’den “ücretsiz su” önergesi
Eryılmaz ve Taşdemir’den “ücretsiz su” önergesi
Siyaset
Nabi Yazıcı
13 Haziran 2018 Çarşamba 20:17
  • 2803
  • 0

Eryılmaz ve Taşdemir’den “ücretsiz su” önergesi

MHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Gurup Sözcüsü Vahit Eryılmaz ve CHP Gurup Sözcüsü Engin Taşdemir, selden zarar gören vatandaşlar için örnek oluşturacak bir önerge sundular.

Büyükşehir Belediye Meclisi’ne ortak imzayla sunulan önerge de “Geçen ay sonu ilimizde yaşanan sel felaketinde evleri sular altında kalarak hem maddi hem manevi zarar gören vatandaşlarımıza her ne kadar AFAD, Büyükşehir ve devletimiz yardımcı olsalar da, belediyemiz bünyesinde bulunan İSU şirketimizin belirli bir süre bu ailelerin kullandığı su ve atık su ücretlerini almamalarını öneriyoruz” denildi.

İki meclis üyesinin bu önergesinin olumlu karşılanması halinde sel felaketinden etkilenen vatandaşlar bir süre en azından su faturalarından kurtulmuş olacaklar.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

Cemil Yaman, Erdoğan'la Macaristan'da

Yazan: Dilovası

Yorum: Helal olsun gerçekten büyük başarıdır tebrikler

Baran vatandaşa telefonla ulaşıyor

Yazan: Herekeli

Yorum: Kamuoyunda iyi bir izlenim bıraktığı kesnlikle hikaye, REİS ne demişti benim yanıma bu tanıdım şu akrabam diye kimse gelmesin Baran koşturup dursun boşuna çünkü son çırpınışları ElvEda BLD.BŞK.ğı

KENT REHBERİ