KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Erzurumlular, Körfez MHP’yi ziyaret etti
Erzurumlular, Körfez MHP’yi ziyaret etti
Siyaset
04 Kasım 2010 Perşembe 14:45
  • 1068
  • 1

Erzurumlular, Körfez MHP’yi ziyaret etti

Körfez Erzurumlular Derneği, hemşerileri olan MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan’ı parti binasında ziyaret etti

Körfez Erzurumlular Derneği, referandum sürecinde milletvekillerinin de katılımıyla kendilerini ziyaret eden MH Körfez İlçe Yönetimi`ne iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Erzurumlu olan MHP ilçe başkanı Ahmet Mercan`ın hemşerilerini kapıda karşıladığı etkinlikte dernek başkanı Bekir Sarıgül ve yöneticileri Neşat Koyuncuoğlu, Osman Şeker, Sebahattin Uçan, Ali Çınar, Fikri Yaşar, Yavuz Göğdemir, Ali Kılıç ve Abdullah Koldagüç hazır bulundu.
 

EN AKTİF DERNEK
Ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan Ahmet Mercan, Körfez`in en aktif sivil toplum kuruluşunun Erzurumlular Derneği olduğunu belirterek, “Derneğin çalışmalarını takip ediyorum. Sizin mücadeleniz bizim ve geleceğimiz için çok önemli. Etkinlikte söz alan dernek başkanı Bekir Sarıgül de İlimtepe yolu üzerindeki araziyi yeniden ormana kavuşturmak adına ağaçlandırma projesi gerçekleştireceklerini söyledi.
 

BİN AĞAÇ DİKİLECEK
Körfezli Erzurumlular`ı buluşturacak olan büyük proje için bakanlıklardan yer için izin alındığını açıklayan Sarıgül “Tamamen organize olup hemşerilerimizle birlikte büyük bir projeye imza atacağız. Proje kapsamında bin ağaç dikilmeyi planlıyoruz. Etkinliğimizi bu ay içinde yapacağız” dedi. Ziyarette konuşan dernek yöneticisi Sehabettin Uçan da “Dernek olarak hiçbir siyasi partinin arka bahcesi değiliz. Kimse bizim çoğunluğumuzdan yararlanmaya çalışmasın” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ