KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Fedakarlıkta her zaman ön sıradayız
Fedakarlıkta her zaman ön sıradayız
Siyaset
11 Aralık 2012 Salı 11:14
  • 640
  • 0

Fedakarlıkta her zaman ön sıradayız

MÜSİAD Kocaeli Şubesi’ni ziyaret eden BBP İl Başkanı Duyar, bu ülkeye sevdalı olduklarını, fedakarlık yapmak gerektiğinde her zaman en ön sıralarda olacaklarını söyledi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve Yönetim Kurulu Üyeleri MÜSİAD Kocaeli Şubesi`ni ziyaret etti. İl başkanı Serhat Duyar`ın başkanlığındaki heyette Kadir Engin, Şenol Karamus, Soner Yıldız, Muammer Biccen ve il gençlik teşkilatı başkanı Soner Yıldız yer aldı. Konuklarını MÜSİAD Sosyal Tesisleri`ndeki makamında ağırlayan MÜSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı R. Bilal Şengün, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şengün`ün yanı sıra başkan yardımcısı İbrahim Yenice, Yönetim Kurulu Üyeleri Celal Ayvaz, İsmail Uslu, Hıdır Karahan, Ali Aydemir, Uğur Karabıyık ve şube müdürü Şakir Satır`ın da hazır bulunduğu sohbette karşılıklı olarak tanışma gerçekleştirildi.

 
BİR ADIM SAPMADAN
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette her iki başkan da kent ve ülkemizi ilgilendiren konularda ortak faaliyetler gerçekleştirmenin yararlı sonuçlar getireceğine inandıklarını dile getirdiler. Serhat Duyar, rahmetli genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu`nun ortaya koyduğu ilke ve öğretilerden bir adım dahi sapmadan bu ülkenin ve milletin yücelmesi için ellerinden geldiğince mücadele edeceklerini 
söyledi. Duyar şöyle konuştu: “Belki parti olarak düşük oranlarda oy alıyoruz ama bu ülkeye sevdalı parti mensupları olarak fedakarlık yapma zorunluluğu ortaya çıktığında bilinmelidir ki Büyük Birlik Partisi mensupları her zaman en ön sırada olacaktır. 
 
BİRLİKTE HAREKET 
Aynı misyon içinde olduğuna inandığımız ülkemizin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan MÜSİAD`la bu anlamda ortak projeler geliştirmeye ve bu kent için ülke için her zaman birlikte hareket etmeye hazırız.”
Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu`nun MÜSİAD`la ilgili anılarını ve ziyaretlerini dile getiren Bilal Şengün, Muhsin Yazıcıoğlu her zamanki vakur ve onurlu duruşu ile MÜSİAD camiasının gönlünde yer alan genel başkanlardan biri olduğunu vurguladı. 
 
İÇTEN DUYGULARLA
Şengün, “Yazıcıoğlu bu ülke için çok mücadele etmiş, buna karşılık haddinden fazla eziyet görmüş bir liderdi. Yıllarca cezaevlerinde çile çekmesine rağmen inandığı değerlerden vaz geçmedi. Ömrünün sonuna kadar bu ülke için mücadele etti. O`nu burada samimi ve içten duygularla yad ediyoruz. Aynı değerleri paylaşan Serhat Duyar kardeşimiz ve yönetimindeki arkadaşlarımızın bu kent ve ülke için, milletimiz için hayırlı hizmetler üreteceğine inanıyoruz. Bu anlamda kendileri ile birlikte olmaya onlara destek vermeye hazırız” dedi. Ziyaret toplu çekilen fotoğrafla sonlandı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ