KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da zor günler
Kocaelispor’da zor günler
Kocaelispor
16 Temmuz 2010 Cuma 16:20
  • 2493
  • 0

Kocaelispor’da zor günler

Sezon başı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Kocaelispor’da antrenmanlar aralıksız bir şekilde sürüyor. Antrenman temposunun yüksek oluşu ve aşırı sıcak futbolcuları zorluyor

Çalışmalar tam kadro yapıldı
Önceki gün çalışmalara yeşil siyahlı takımda 37 futbolcu katıldı. Çalışmalara Kaptan Serdar Topraktepe Özel izinli olarak 30 dakikalık bir rötar sonrasında katılırken, antrenmana Bilal Turgut, Ali Bayraktar, Uğur Durmuş, Burak Özder ve Görkem Sönmez, Ahmet Kutluer, Baha Yıldırım, Berkay Arslan, Bilal Çalışkan, Burak Halil, Cem Sinan, Damir Yüksel, Doğan Karakaş, Emircan Çuhadaroğlu, Ensar Çetinkaya, Gökhan Meral, Hakan Uluçay, Koray Göksu, Korhan İşeri, Metin Erol, Murat Kolbran, Onur Alkan, Onur Türk, Orhan Alemdar, Özkan Aksoy, Samet Katenalp, Serkan Demirol, Uğur Yasan ve Yunus ilgen çalışmalara devam eden isimler oldu.


Gençlere özel çalışma yapıldı

Kocaelispor`un ilt etap çalışmaları gün geçtikçe hız vermeye devam ediliyor. Önceki gün yapılan çalışmalarda Burak Özder, Görkem Sönmez, Ahmet Kutluer, Baha Yıldırım, Berkay Arslan, Bilal Çalışkan, Burak Halil, Doğan Karakaş, Emircan Çuhadaroğlu, Ensar Çetinkaya, Hakan Uluçay, Koray Göksu, Korhan İşeri, Murat Kolbran, Özkan Aksoy, Samet Katenalp ve Serkan Demirol tecrübeli futbolculardan ayrı olarak çalışmalarını yaptılar. Kaleci antrenörü Metin Gençerve yardımcı antrenör Meriç Sarıkaya tarafında çalışmaları yapılan genç futbolcular çok istekli göründü. Kamp dönemi yaklaştıkça takım kadrosuna girmek isteyen futbolcular arasında büyük bir rekabet oluştu.


Tecrübeli futbolcular ayrı çalıştı

Kocaelispor`da geçen sezon takımın kadrosunda bulunan tecrübeli futbolcular, Teknik Direktör Soner Alp tarafından çalıştırıldı. Dayanıklılık, çabukluk ve Kuvvet çalışmaları yapan tecrübeli futbolcular Serdar Topraktepe, Cem Sinan Vergül, Orhan Alemdar, Ali Bayraktar, Uğur Yasan, Uğur Durmuş,  Bilal Turgut, Metin Erol, Yunus İlgen, Onur Alkan, Gökhan Meral, Uğur Daşdemir, Onur Türk, Samet Katanalp ve Damir Yüksel komando eğitimi yaparcasına ağır bir çalışmadan geçti. Tecrübeli futbolcular ikinci etap çalışmaları yaklaştıkca çalışmaların ağırlaşmasından dolayı büyük bir yorgunluk yaşıyor. Kocaelispor`da çift idman çalışmaları yorgunluktan dolayı tek antrenmana düştü.


Nuri Çolak ve Ali Balkaya  takımı izledi

Kocaelispor`da büyük başarılara imza atan takımda yer alan eski Kocaelisporlu eski futbolcu Nuri Çolak, dün KEV Sefa Sirmen Tesislerine gelerek yeşil siyahlı futbolcuların çalışmalarını yakından izledi. Bir dönemler başarılı bir futbol oynayarak Şampiyonluklar yaşayan Nuri Çolak, yeşil siyahlı takımın çalışmalarını sonuna kadar izledi. Ayrı zamanda Rahatsızlığı dolayısıyla tedavi gören Altyapıda bir zamanlar bulunan Ali Balkaya`da dünkü çalışmaları izledi. Genç kaleci Ali Balkaya ise genç futbolcuların çalışmalarını takip etti. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ