KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Gebze TP kadın kollarına 22 yaşında başkan oldu
Gebze TP kadın kollarına 22 yaşında başkan oldu
Siyaset
12 Nisan 2010 Pazartesi 14:31
  • 1261
  • 1

Gebze TP kadın kollarına 22 yaşında başkan oldu

TP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na 22 yaşındaki Sevim Orman getirildi. Orman yaşı itibariyle en genç başkan ünvanını aldı

Türkiye Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı açıklandı. İlçe binasında gerçekleştirilen törenle açıklanan kadın kolları başkanlığına Sevim Orman getirildi. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği törene il başkanı Hüseyin Zeytinci, il kadın kolları başkanı Nesrin Tuncel ve ilçe başkanı Muhammet Çetin de katıldı. Mazbatasını alan ilçe kadın kolları başkanı Orman`ın çevre ilçeler dahil en genç başkan olduğu kaydedildi.

BAYANLARLA ÇÖZECEĞİZ
Burada kısa bir konuşma yapan 22 yaşındaki başkan Sevim Orman, Nesrin Tuncel`in takdiri ve Muhammet Çetin`in desteğiyle bu göreve atanmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek, “Elimden gelen tüm çabayı gösterip, parti hedef ve politikaları doğrultusunda ev ev gezerek, Gebze`nin sorunlarında bayanların da çözüm ortağı olması için çalışacağız” dedi.

ORMAN`A GÜVENİMİZ SONSUZ
Orman`ın ardından törende konuşan ilçe başkanı Muhammet Çetin ise kadınların mutlaka siyasetin içinde yer almasını vurgulayarak, “Bütün kadınların ülke yönetiminde söz sahibi olmasını istiyoruz. Kadın kolları başkanımız Sevim Orman`a güvenimiz sonsuz” dedi. Akabinde söz alan TP İl Başkanı Hüseyin Zeytinci ise bayanlara ihtiyacının olduğunun altını çizerek, şöyle konuştu; “Kadınlarımıza çok güveniyoruz. İnanıyorum ki çalınmadık kapı, girilmedik ev bırakmayacaklar.”

SEÇİME NE ZAMAN GİRECEK?
Öte yandan TDH İl Başkanı Coşkun Ağaryılmaz`ın “TP teşkilatlanma olarak bizden geride kaldı” sözlerini de değerlendirerek “Biz Türkiye Partisi olarak 81 ilde teşkilat temelimizi attık. 25 Mayıs`ta birinci yılımızı kutlayacağız. Aslında benim o söze karşılık vermem söz konusu bile olamaz. TDH daha parti bile olamadı. Acaba onlar yirmi yedi ilde oluşturdukları hareketle seçime ne zaman girecek?” diye sordu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ